NetCents, kendi coinini üretmeye başladı

ICO, ijital para birimlerinin blokaj zinciri teknolojisine dayanan projeler için yeni dijital paraların satışıdır. Bitcoin ve Ethereum 'un şu anda kripto ekosisteminde büyük bir popülerliği bulunmaktadır. Bu gerçeğe rağmen, bir Kanada ödeme işleme şirketi, ICO yapmadan kendi paralarını üretmeyi hedeflemektedir. NetCents Technology Inc veya NetCents, Kanada merkezli halka açık bir ödeme işleme şirketi olarak, ekosisteminde yeni bir varlık destekli kripto para birimi üretiyor ve bunu gündelik işlemler için gerçek kripto para birimi alternatifi ve değeri uzun vadeli depo olarak tanıtacak.

Bu girişim müşterilerinin talepleri doğrultusunda yürütülmektedir ve sadece spekülatif bir madeni para olarak düşünülmemelidir. NetCents, mülkiyet sistemleri aracılığıyla müşterileri için kripto para birimi ödemelerini işleme konusunda önemli tecrübeye sahiptir. Karşılaştığı problem; hem tüccarlarının hem de tüketicilerin Bitcoin'i ve Ethereum'u günlük işlemlerde kullanılamayacak kadar voltalitesinin fazla olduğudur. Herkes Blockchain tabanlı kripto para birimini kullanma fikrini sever, ancak şirketi rahat kullanımlı hissetmek ve günlük kullanım için kullandıkları daha kararlı bir alternatif bulmak için çalışıyor. Müşterileri, işlemleri yönlendirmelidir. Spekülatörler değil.

Bu ayın başlarında NetCents, Kasım ayında bir ara piyasaya sürülecek olan NetCents Madeni Paraları'nı ("NCCO") açıklayan bir açıklama yayınladı. NetCents Para, yaygın bir şekilde tutulacak ve Hazine Rezerv Hesabı ile ticarete tabi tutulacak olup ticarete açılacak ve desteklenecektir. Buna ek olarak, fiyat spekülasyonunu önlemek için yapılandırılmış bir para basımı altında işletilecek. Açıklamak gerekirse, Kanada'da ve Avrupa'da ilk çıkışlarla birlikte, son derece güvenli ve özel olacak ve küresel bir para birimi olacak. Sahtecilik önleme ve dolandırıcılık risk algılama ile yapılandırılmış, yeni nesil algoritmaları kullanan, tamamen bütün bir paket şeklinde olacak.

Amaç, tekerleği yeniden icat etmek değil. Mevcut, kanıtlanmış, blokajlı mimariyi kullanarak ilerlemektir. NCCO'nun asıl yeniliğini onun serbest bırakma mekanizması ve yedek hesabıdır. Bu özelliklerin her ikisi de, kripto para birimlerinin tamamen ölçeklenebilir olmasını sağlar (fiyatların volatilitesini en aza indirirken trilyonlarca dolar yerine milyarlarca doları absorbe etmek için yapılandırılmıştır). NCCO, başka bir varlık sınıfına ya da fiatî para birimine tahsis edilmekle birlikte, daha fazla kullanıcı bu parayı benimsedikçe ve sürekli artan nakit rezerv hesabı yoluyla aşağı koruma sağlamak suretiyle, zaman içinde kontrollü bir şekilde değer kazanacağı şekilde yapılandırıldı.

Teknik incelemeyi buradan okuyun: https://net-cents.com/download-whitepaper/

NCCO şu anda NetCents sitesinde satış öncesi sağlamaktadır: https://net-cents.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ