Bu yazımızda sizlere Newscrypto (NWC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NWC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Newscrypto (NWC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NWC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Newscrypto (NWC) Nedir?

Newscrypto, hepsi bir arada bir çevrimiçi kripto para birimi bilgi platformudur. Kripto ticareti dünyası pek çok insan tarafından iyi anlaşılmamış durumda. Newscrypto sıradan insanların kripto para birimi hakkında daha eğitimli olmaları için bir yol yaratıyor.

Kripto ticaretine girmek biraz göz korkutucu olabilir, ancak yeni yatırımcılar için sağlam eğitim araçları sunan harika platformlar var. İyi bilgi kaynaklarına erişim, herhangi bir yatırımcı için hayati öneme sahiptir ve Newscrypto, kripto odaklı ticaret için bir sürü bilgi sağlamak üzere ilginç bir platform oluşturuyor

İnsanlar Newscrypto web sitesinde kripto ticareti için bir dizi araç ve destek bulabilir. Eğitim, ticaret araçları, gelişmiş göstergeler ve topluluk tahminlerinin tümü mevcut. Platform 2018'de piyasaya çıktığından beri büyük bir itibar kazanıyor.

Newscrypto'nun şu anda dünya çapında 64.000'den fazla kullanıcısı var ve yakın gelecekte daha fazla özellik gelecek. Birçok platformdan farklı olarak Newscrypto, eğitime ve yeni yatırımcıları hızlandırmaya odaklanıyor

Kripto sektöründe ortaya çıkan bazı büyük fırsatlar var. Ayı piyasası sona erdiği ve yeni bir boğa piyasasına girdiğimiz için önümüzdeki aylarda kar için birçok fırsat olacak.

Kripto para ticareti dünyasında yeni olan insanlar için en büyük zorluklardan biri, ciddi bir güvenilir bilgi eksikliğidir.

Newscrypto bu zorluğu üstleniyor ve şimdiye kadar harika bir iş çıkardı. Başarılı bir şekilde ticaret yapacaklarsa, insanların iyi bilgi ve eğitim kaynaklarına sahip olmaları gerekir ve Newscrypto, insanların öğrenebileceği ve büyüyebileceği bir yer yarattı.

Kripto para birimi ne kadar popüler olursa, piyasada o kadar fazla ses getiriyor. Newscrypto, kripto para birimi dünyasındaki finansal bilgi ve ticaret bilgisi eksikliğini gidermek için oluşturuldu.

NWC Token Nedir?

Newscrypto, platforma güç sağlayan kendi NWC tokenına sahip. Platformdaki ekstra özellikler için ödeme NWC tokenleri olarak kabul ediliyor.

Kullanıcıların seçebileceği 3 katman yer alıyor. Başarılı bir şekilde kaydolduğunuzda, Başlangıç seviyesindesiniz. Orta seviyenin kilidini açmak istiyorsanız, 7 gün için 50 NWC veya 30 gün için 170 NWC ödemeniz gerekiyor.

Orta ve Gelişmiş katmanların kilidini açmak, birçok faydalı özelliğe erişmenizi sağlayacak. Tüm 3 katman için, her kullanıcının bilgi düzeyine ve araç gereksinimlerine bağlı olarak haftalık, aylık veya yıllık ücret ödemesi gerekiyor.

NWC, Kucoin ve HitBTC'den ve diğer bazı küçük borsalardan satın alınabiliyor. Ayrıca bugün Gate.io'da da NWC listelendi.

Ücretsiz Eğitim Kaynakları

Newscrypto platformuyla ilgili güzel bir şey, insanların kripto para birimi hakkında bilgi edinmeleri için birçok ücretsiz kurs sunmasıdır. Kripto para birimine yeni başlayanlar için dört kurs bulunuyor: temel bilgiler, grafikler, Newscrypto araçları ve ticaret stratejileri.

Normalde, bir kursu öğrenmek yaklaşık birkaç saat sürüyor. Bu nedenle kripto para birimi hakkında belirli temel anlayışları kısa sürede kazanmanız çok kolay. Şirket, ekonomi ve kripto geliştirme adı verilen iki kurs daha geliştiriyor ve bunlar çok yakında geliyor.

Newscrypto platformunu diğer kripto para platformlarından ayıran birçok özgün özellik bulunuyor. Newscrypto platformu, haberler sekmesinde görüntülenen diğer web sitelerinden kripto para birimiyle ilgili tüm güncel haberleri sağlıyor. Ayrıca kripto piyasalarını hareketlendirebilecek önemli haberlere erişmeniz için son dakika haberlerini sıralıyor.

Yatırımcılar için Grafik Seçenekleri

Newscrypto çizelgelerindeki grafikler, yalnızca belirli bir kripto paranın fiyat hareketini izlemek için değil, aynı zamanda Bitcoin'i belirli bir zaman diliminde herhangi bir düz para birimiyle karşılaştırmak için de kullanılıyor. Grafikler, yatırımcıların sahip olduğu en önemli araçlardan biridir ve Newscrypto, üyelerinin kullanması için geniş bir grafik yelpazesine sahiptir.

Grafiklerde ayrıca destek, direnç ve trend ile ilgili tahmin çizgilerinizi çizebileceğiniz bir araç çubuğu bulunuyor ve bu varlık hakkında fikir vermek için tahminlerinizi “Topluluk tahminleri” ile paylaşabilir ve ayrıca bir fikir sahibi olmak için diğer görüşleri okuyabiliyorsunuz.

Harika grafiklere ek olarak Newscrypto, yatırımcıların kar elde etmesine yardımcı olabilecek uyarılar da sağlıyor. Balina Uyarısı sadece ileri seviye içindir, büyük satıcılar ve alıcılar için piyasaların gözlemlenmesini sağlar ve büyük bir balina sattığında veya satın aldığında size bir bildirim verir, böylece bundan faydalanabilirsiniz.

Newscrypto Arbitrajı, Orta ve Gelişmiş katmanlar için kullanılabilir. Bu özellik, kullanıcılarının token piyasalarında diğerlerine göre üstünlük sağlamasına ve piyasalar fazla hareket etmese bile para kazanmasına yardımcı olur. CoinTracker, kullanıcının yaptığı tüm işlemleri daha iyi takip edebilmesi için tüm işlem geçmişlerini bu platforma aktarmasına olanak tanır.

Newscrypto'yu Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

Bir şirketin insanların platformunu ücretsiz olarak denemelerine izin vermesi iyiye işarettir.

Newscrypto, herkesin platformunda sıfır maliyetle öğrenmeye başlamasını sağlar. Kripto konusunda yeni olan veya gelişmiş ticaret stratejileri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler için Newscrypto iyi bir seçim gibi görünüyor.

Şirket, tüm beceri seviyelerindeki kripto trader’ları için destekleyici bir platform oluşturmaya devam etmeye kendini adamış durumda. İster kripto pazarının ticaretini seviyor olun, ister potansiyel bir kripto para yatırımcısı olun, Newscrypto, ihtiyacınız olan her şeyi bütçe dostu bir fiyata, gelecek vaat eden ve faydalı özelliklere tam erişim ile sunar.

Piyasaları Öğrenmenin Yeni Yolları

Newscrypto'nun en iyi yanlarından biri, yalnızca etkileyici bir ticaret kaynakları koleksiyonu değil, aynı zamanda kripto yatırımcılarının fikirlerini paylaşabilecekleri bir yer olmasıdır.

Platform, piyasaları zaten bilen kripto traderlarına daha fazlasını öğrenebilecekleri bir yer sağlıyor ve ayrıca kripto para alanına girmek isteyen ancak nereden başlayacağını bilmeyen herkes için harika eğitim kaynakları sunuyor. Genel olarak, kullanımı ucuz (veya ücretsiz) olan harika bir platform olduğunu belirtelim.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ