Nexo bir kez daha, Interwallet Operasyonunun Temelini oluşturan FIO'nun en yeni üyesi olarak blockchain topluluğu için inovasyonun ön saflarında yer alıyor.

Nexo, Blok Zinciri Kullanılabilirliğini Geliştirmek İçin FIO İle Ortak Oldu

Nexo bir kez daha, Interwallet Operasyonunun Temelini oluşturan FIO'nun en yeni üyesi olarak blockchain topluluğu için inovasyonun ön saflarında yer alıyor. NIO, FIO ile ortaklık kurarak, Binance’in Trust Wallet’ın yanı sıra blockchain ekosistemi için kullanılabilirliği geliştirmek amacıyla birlikte çalıştığı güçlü oyunculardan biri haline geldi.

FIO, farklı cüzdanlar, borsalar ve platformlar arasında sayısız mesajlaşma, iş akışı ve iletişimi işleyen blok zinciri alanı için standart bir merkezi olmayan hizmet katmanı oluşturmak için çalışmakta ve böylece blok zinciri işlemleri yapmanın karmaşıklığını ortadan kaldırmaktadır. Aslında, FIO’nun platformu bir e-posta alanı gibi, uzun ve karmaşık ortak adreslerle uğraşmak yerine kullanıcılar ve firmalar birden fazla blok zinciri ağında çalışan basit bir FIO adresi kullanabilirler. FIO protokolü ayrıca kullanıcıların ödeme talepleri göndermesini, işlemleriyle ilgili meta verileri saklamasını ve aynı zamanda kripto varlıklarını yönetmelerini sağlayacaktır. Sonuç: daha açık, daha güvenli, daha verimli ve kullanılabilir bir blok zinciri ağı.

FIO Protokolünün geliştirilmesinden sorumlu olan Dapix Inc'in CEO'su David Gold konuyla iilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Nexo, kripto ödünç verme alanını kolaylaştırdığı gibi, FIO da kripto kullanılabilirliği için aynı şeyi yapacağından, Nexo’ya hoş geldiniz ve iki şirketin uyum sağlaması harika.”

FIO’nun Ortakları

Yakın zamana kadar FIO’nun ortakları çoğunlukla cüzdanlardan ve borsalardan oluşuyordu. Nexo, FIO'ya üye olan ilk kripto ödünç veren şirkettir, böylece FIO'nun blok zincir ekosistemi için neden 1 milyar dolarlık katkıda bulunduğunu ve Nexo'nun yenilikçi karakterini ve şirketin zaten işlediği blok zincir endüstrisinin gelişimine aktif katılımı önemini göstermektedir.

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, yeni ortaklık hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor ve şöyle diyor:

“Kriptoyu benimsemenin tek yolu, endüstrinin acil sorunlarını çözmek. Bu, Nexo'ya sahip 400 binin üzerinde kişiler için imzalanan Anında Kripto Kredi Hatları kripto kredileriyle bunu sağlıyor ve kripto alanına girecek milyonlarca kişiye hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.”

FIO Protokolü Hakkında

Interwallet Operability [FIO], FIO Protokolünü destekleyen, önde gelen cüzdanlar, takas ve kripto ödeme işlemcilerinden oluşan bir konsorsiyumdur - FIO Protokolünü destekleyen merkezi bir Hizmet Katmanı olan her bir blok zincirinde aynı anda token ve kripto para alma ve satma riskini ortadan kaldıran merkezi olmayan Hizmet Katmanı. FIO Protokolü bir cüzdan değil ve diğer blok zincirleriyle rekabet etmez, bunun yerine kullanıcının her cüzdanda ve her blokta daha iyi bir deneyim kazanmasını sağlar.

Nexo Hakkında

Nexo, blockchain’in önde gelen düzenlenmiş finans kurumu ve tek bir Anında Kripto Kredi Hatları sağlayıcısıdır ve yatırımcılara dijital varlıklarının değerine satış yapmak zorunda kalmadan vergiden ari erişim sağlar. On yıldan fazla FinTech başarısına sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulan Nexo platformu, 18 ayın altında 1 milyar dolardan fazla işlem yaptı.

Tüm Nexo ürünleri tamamen otomatik, inanılmaz sezgisel kullanıcı deneyimleri ve 200 yetki alanındaki 400.000'den fazla kullanıcının global müşteri tabanının bireysel finansal ihtiyaçlarına uygun esneklik sunar. Nexo, çok çeşitli kurumsal müşterilere, hedge fonlara ve aile ofislerine, kripto madenciliği işletmelerine, blok zinciri şirketlerine, borsalara ve günlük kripto para yatırımcılarına hitap eden garantili onaylar, gizli ücretler ve rakipsiz 100 milyon dolarlık bir saklama sigortasına sahip.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ