Bu yazımızda sizlere Nexo (NEXO) Coin Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece NEXO Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Nexo (NEXO) Coin Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla NEXO Token

Bu yazımızda sizlere Nexo (NEXO) Coin Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece NEXO Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Nexo (NEXO) Coin Nedir?

Nexo'nun ana faydası, kullanıcıların faiz ödemeleri oluşturmak için kripto varlıklarını yatırmalarına ve kredi almak için teminat yatırmalarına izin vererek kullanıcı kazançlarını artırmaktır.

Yatırımlık Gayrimenkul Nedir? 2023’de Yatırım Yapacaklara Ufuk Açıcı Rehber

NEXO, projenin yerel tokenidir. NEXO'nun mevcut kullanım durumları şunları içerir:

  • Platform avantajları: Kullanıcılar, sahip oldukları NEXO tokenlerine bağlı olarak, daha düşük borçlanma oranları, daha yüksek mevduat faizi, daha fazla ücretsiz para çekme ve daha fazlası gibi kademeli platform avantajlarından yararlanır.
  • Yönetişim: Kullanıcılar, genellikle ekosistem geliştirme ile ilgili konularda yönetim ekibi tarafından önerilen yönetişim oylarına katılabilir.
  • Faiz ödemeleri: Kripto para yatırmalarına bağlı olarak, kullanıcılar yatırılan ilgili tokenlarda faiz ödemeleri alacaklardır. Kullanıcılar ayrıca faiz kazançlarını artırmak için NEXO tokenlarında faiz ödemeleri almayı seçebilirler.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • Borç Verme ve Borç Alma modülleri: Kullanıcılar, faiz ödemeleri oluşturmak için kripto varlıklarını yatırabilir ve kredi almak için teminat yatırabilir.
  • NEXO Card: Nexo Card'da harcama yaparken kripto para iadesi kazanmak.
  • NFT Borç Verme: Seçilen NFT varlıklarına karşı borç almak

11 Mayıs 2023 itibariyle, NEXO'nun maksimum ve toplam token arzı 1.000.000.000'dir. Mevcut dolaşımdaki arz 560,000,011 NEXO’dur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ