Kripto kredisi platformunun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Nexo, Bitcoin'in bu yıl 50 bin dolara veya daha yüksek bir seviyeye ulaşabileceğini söylüyor.

Nexo Yönetici Ortağından Çarpıcı Bitcoin Açıklaması: BTC Bu Yıl % 580’lik Bir Ralli Gerçekleştirecek Öne Çıkan Ethereum, XRP, Ripple, Binance Coin Haberleri

Bu durum şu anki 7.341 dolarlık fiyatından % 580'lik bir artışa karşılık geliyor.

Bloomberg TV'deki yeni bir röportajda Antoni Trenchev, ekibinin BTC’nin yaklaşık dört ay içinde gerçekleşecek olan halving etkinliğinin bir katalizör olacağına inandığını söyledi.

“Bitcoin'in bu yıl sonuna kadar 50.000 dolara kadar çıktığını kolayca görebileceğimizi düşünüyorum. Nexo'da analistlerimiz sayıları eziyor ve çok önemli araştırmalar yapıyor. Ve bu sadece bir yolculuk cehennemi. Halving etkinliği ile madencilerin ödülü düşüyor. Bu son kez gerçekleştiğinde Bitcoin % 4.000 yükseldi. Ve inanılmaz bir varlıktı. Genel pazar ile ilgisi yoktu. Sistematik, asimetrik getiri sağlıyor. ”

Trenchev, Bitcoin'in anlatımının son birkaç yılda değiştiğine inandığını söyledi. Yeni nakit türü olmak yerine, BTC'nin dijital bir altın formu olarak ortaya çıktığını söylüyor.

“İlk fikir, Bitcoin ile kahve için ödeme yapacağımızdı, ancak açıkçası bu gerçekleşmedi. Sanırım şimdi çok daha ikna edici olan anlatım, Bitcoin'in yeni altın olması. Ve bu sabah yaşadığımız kargaşa gibi bir onay görüyoruz, Bitcoin altınla eşit şekilde artıyor. Ve sırf fiyat eylemi açısından, eğer Bitcoin yeni altınsa ve toplam altın piyasa değerinin % 10'unu yakalarsa, yaklaşık 8 trilyon dolar veya 9 trilyon dolar ise, Bitcoin 50.000 dolar olacak. ”

Altın savunucusu ve Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, önde gelen kripto para biriminin, Cumhurbaşkanı Trump’ın İran'daki füze saldırısından sonra Cuma günü her iki varlığın da yükselmesine rağmen, güvenli bir liman varlığı olarak altınla rekabet etme şansının olmadığını söyledi.

“Artan jeopolitik risk hem altın hem de Bitcoin'in daha yüksek hareket etmesine neden oldu, ancak farklı nedenler var. Altın yatırımcılar tarafından güvenli bir sığınak olarak satın alınıyor. Bitcoin, yatırımcıların onu güvenli bir sığınak olarak satın alacağına dair spekülatörler tarafından satın alınıyor.”

Charles Schwab'ın yakın zamanda yayınladığı bir raporda, y kuşağının dijital varlıklarla ilgilenen başlıca demografik veriler olduğu bulundu. Y kuşağının Microsoft, Walt Disney, Netflix veya Warren Buffett’in Berkshire Hathaway hisseleri yerine BTC tarafından tamamen desteklenen Grayscale’in Bitcoin Trust'ı satın almayı seçtikleri tespit edildi.

Ethereum, XRP, Binance Coin

Binance’in 2020’de daha fazla fiat alım satım çifti ekleme çabası zaten dalgalanmaya başlıyor.

Önde gelen kripto borsası, dünyadaki en yaygın ikinci rezerv para birimi olan euro ile bir dizi fiat-kripto çifti ekledi .

Borsa, Bitcoin'e ek olarak, Euro'yu Ethereum, XRP, Binance Coin ve Binance USD ve USDT stablecoinleriyle eşleştirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ