Bu yazımızda sizlere Nexus Coin (NXS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NXS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nexus Coin (NXS) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi NXS Coin

Bu yazımızda sizlere Nexus Coin (NXS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NXS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nexus Coin (NXS) Nedir?

Nexus, açık kaynaklı bir blok zinciri ve eşler arası ağdır. Nexus, hibrit bir Proof-of-Work/Proof-of-Stake ağıdır ve Eylül 2014'ten beri faaliyet göstermektedir.

Proje, "merkeziyetçiliği, yenilikçi uygulamaları ve sorumlu değerleri desteklemek için açık kaynaklı bir blok zinciri" olma misyonuna sahiptir.

Lansmanından bu yana, proje bir dizi iyileştirme geçirdi. En belirgin olanı, Tritium yükseltmesi, Nexus blok zincirini, saniyede yaklaşık 45 bin sözleşmeyi destekleyebilen, kayıt tabanlı bir sözleşme motoruna güç sağlayan yedi katmanlı bir yazılım yığınına dönüştürdü.

NXS, Nexus blok zincirinde çalışan kripto para birimidir. Nexus ekosisteminin yakıtı, madencileri blok inşa etmeleri için ödüllendirmek için kullanılır ve ağı güvenceye almak isteyen stakerlara yıllık ödül getirisi (%0,5 - %3,0) sağlar.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ