NFT geliştiricileri, ayı piyasası tüm hızıyla devam ederken yeni bir inşa aracına kavuştu.

NFT geliştiricileri, ayı piyasası tüm hızıyla devam ederken yeni bir inşa aracına kavuştu. NFbarter proje kurucusu Bay Leo Viturin'e göre:

"Ekibimiz, NFT'leri güvenli ve verimli bir şekilde satın almak ve satmak için şirketin bir web3 pazaryeri protokolü olarak faturalandırdığı şeyi yeni başlattı. Protokol, daha çeşitli ve spesifik bir NFT ticaret deneyimine izin verecektir. Örneğin, kullanıcılar yalnızca ETH fiyatları yerine ETH ve SOL'de NFT'ler için teklifler yayınlayabilecekler”.

Kullanıcılar, belirli bir miktarda ETH veya SOL için bir NFT listelemek yerine, NFT'ler için potansiyel bir ticareti listeleyebilir. Örneğin, bir kullanıcı NFbarter protokolünü kullanarak Bored Ape'i CryptoPunk, Cryptoadz ve biraz Uniswap'ın UNI jetonunu içeren bir paketle takas etmek üzere bir ticaret teklifi oluşturabilir. Olasılıklar neredeyse sınırsızdır, kullanıcılara daha fazla kontrol sağlar ve mevcut portföylerine daha fazla değer ve fayda sağlar.

NFBarter'ı Ethereum ve Solana'da başlatmak ve dağıtmak, NFT alanındaki likidite sorununu ele alacak daha gelişmiş ve merkezi olmayan, takas edilemez bir token ticaret protokolü ortaya çıkaracaktır.

Bu Likidite sorununu çözmek, aşağıdakiler de dahil olmak üzere daha yeni fırsatlara olanak tanır:

● İçerik oluşturucuların birden fazla NFT'yi tek bir teklifte toplamasına izin verme.

● Yatırımcıların, bireysel NFT'leri belirlemeden ve satın almadan NFT projelerinde fiyat riski elde etmelerini sağlamak.

● Hem koleksiyoncular hem de yeni gelenler tarafından daha adil fiyat ayarı ve NFT'lerin daha kolay ticareti.

NFBarter Protokolü Nasıl Çalışır?

NFBarter, NFT ticaretine takas yönü getiriyor. Sonuç olarak, yatırımcılar daha ayrıntılı olabilir. Örneğin, NFbarter platformunda, bir ticarette bireysel NFT'ler belirtilebilir, ancak aynı zamanda belirli özellikler de belirtilebilir.

Bu nedenle, kullanıcılar kimlik numaralarını kullanarak NFT'lerini belirli bir NFT ile takas etmek için bir teklif gönderebilirler. Veya dokuz Alien CryptoPunk'tan biri için yalnızca bir Ape NFT takas etmek için bir talep gönderebilirler.

NFB Tokeni Nedir?

$NFB Tokeni, NFBarter protokolünün yardımcı program tokenidir. Yönetişim için kullanılacak ve NFbarter protokolünün gelecekte nasıl çalışacağına ağırlık verecek.

$NFB'nin başka kullanım durumları olacaktır:

● İndirimli Listeleme Ücretleri (%50'ye kadar).

● Daha Fazla $NFB Kazanmak İçin Stake Etme.

● sadece $NFB sahiplerine sunulacak indirimli tekliflere katılmaya uygunluk.

$NFB Tokenleri Nasıl Alınır ?

NFB ekosistemini mümkün olduğunca merkezi olmayan hale getirme görevindeyiz. Bu nedenle, risk sermayesi yatırımları olmayacaktır. Ayrıca, adil bir token dağıtımı sağlamak için Ön Satış turu için kullanıcı başına maksimum bir sınıra sahibiz.

 Erken yatırımcılar, tokenön satış turuna katılarak $NFB tokenleri elde edebilirler.

$NFB Token Ön Satışına Katılın

Çözüm

Yeni NFbarter protokolümüzün piyasaya sürülmesiyle, NFT alanında yeni potansiyel ve faydanın kilidini açacağımıza inanıyoruz.

Kullanıcılara NFT endüstrisinde ticaret yapmak, satmak ve değer aramak için yeni yollar sunacağız. Bu da NFBarter ekosistemi için devam eden büyümeyi hızlandıracak.

Sosyal

Website | Twitter | Telegram

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ