NFL yıldızı Russell Okung tarafından kurulan girişim Okung Ventures, kripto sahiplerinin BTC kazanmasına ve harcamasına yardımcı olmak için Fold'u destekliyor.

NFL Yıldızı Russell Okung Bitcoin Ödüllerini Başlattı

NFL yıldızı Russell Okung tarafından kurulan girişim Okung Ventures, kripto sahiplerinin BTC kazanmasına ve harcamasına yardımcı olmak için Fold'u destekliyor.

Los Angeles Chargers oyuncusu yatırım yapan ve kullanıcılara Amazon, Uber ve Starbucks gibi büyük perakendecilere Bitcoin veya fiat para birimi kullanma olanağı sunan bir uygulama olan Fold'u tanıttı. Büyük kredi kartlarından gelen nakit ödüllerine benzer şekilde: Ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok Bitcoin ödülü kazanırsınız.

Okung Forbes'a “Bitcoin'i KAZANMAK için daha fazla yol bulmak, daha fazla insanın sadece bitcoin satın almakla ilgilenmesini sağlamak kadar önemli” olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin savunucusu ve eğitimcisi

Bu ayın başlarında Fold, Visa’nın Fintech Fast Track Programına katıldığını ve Bitcoin ödülleri sunan bir Fold Visa banka kartı açacağını duyurdu. Okung, “Bitcoin'in genel olarak benimsenmesi yönünde önemli bir adımı temsil ediyor. Ortaklığımız ve dünyadaki en iyi paraya daha fazla insanı tanıma fırsatı için heyecan duyuyoruz. "

Okung, Mayıs 2019'da “Bana Bitcoin'de öde” tweet atmasından bu yana bir kripto eğitimcisi haline geldi. Şirketi o zamandan beri Los Angeles'ta bir Bitcoin konferansına ev sahipliği yaptı. Bitcoin'i “eski finansal sistemin yaklaşmakta olan ölümünün üstesinden gelmek için pratik bir çözüm” olarak gördüğünü söyledi:

“Bitcoin her şeyi değiştiriyor. Ekonomik belirsizlik gündelik hayatlarımıza zarar vermeye devam ettikçe, giderek daha fazla insanın parayla ilişkilerinde bir değişim yaşadığını göreceğimize inanıyorum. ”

Ünlü sporcular kripto bastırıyor

Fold'a yapılan yatırımla Okung, kendisini kripto para birimini destekleyen ünlü spor figürleri ve ünlüler listesine ekliyor.

Boksör Floyd Mayweather, ilk kripto para teklifi sırasında 32 milyon dolardan fazla toplanan ancak kurucuları ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından sahtekarlıkla suçlanan bir kripto para birimi projesi olan Centra'yı tanıttı. Basketbolda, Brooklyn Nets oyuncusu Spencer Dinwiddie kısa süre önce kripto bazlı borç verme ve borçlanma platformu Cred'i tanıttığını duyurdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ