NFL yıldızı Saquon Barkley, gelecekteki tüm pazarlama ve onay anlaşmaları için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini söyledi.

NFL Yıldızı Saquon Barkley, Bitcoin Ödemelerini Kabul Eden En Son Ünlü Oldu

NFL yıldızı Saquon Barkley, gelecekteki tüm pazarlama ve onay anlaşmaları için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini söyledi.

Bitcoin kabulü

Popüler ünlüler son birkaç aydır Bitcoin'i (BTC) benimsemeye başladı ve en son katılan New York Giants'tan NFL yıldızı Saquon Barkley oldu. Barkley, “The Best Business Show”da yer alırken, gelecekteki tüm pazarlama ve onay anlaşmaları için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini söyledi. NFL yıldızı, Bitcoin’e geçmenin nedeni olarak artan enflasyonu gösterdi.

“Pazarlama paramı Bitcoin olarak alacağım.”

Saquon Barkley, “Enflasyonu görüyorsunuz ve şu anda ne kadar yüksek olduğunu görüyorsunuz ve servetinizi kurtaramayacağınızı öğreniyorsunuz. Bu yüzden pazarlama paramı bitcoin olarak alacağım.” Ayrıca, gelecekteki tüm Bitcoin ödemelerini kabul etmek ve yürütmek için kripto uygulaması Strike'tan yararlanacağını belirtti. Barkley, yalnızca enflasyonu yenen varlıklara yatırım yapmanın yanı sıra, saha dışında “kuşak zenginliği” ve dolayısıyla Bitcoin (BTC) üretmeye de hevesli. Barkley şimdiden etkileyici bir ciro portföyüne sahip; Nike, Dunkin Donuts, Toyota, Pepsi, Visa ve Hulu gibi markalar.

Geçen yıl boyunca NFL yıldızları arasında Bitcoin'e artan bir ilgi var

Saquon Barkley, pazarlama ve ciro geliri olarak her yıl yaklaşık 10 milyon dolar kazanıyor. Geçen yıl, Carolina Panthers'tan Russell Okung da 13 milyon dolarlık maaşının yarısını Bitcoin'e çevireceğini açıkladı. En iyi NFL draftı Trevor Lawrence, popüler kripto uygulaması Blockfolio ile bir anlaşma imzaladı. Bitcoin, Ethereum ve Solana'da ödeme kabul etmeyi kabul etti. Kripto para birimleri popüler spor oyuncuları arasında oldukça popüler olmuştur. Daha önce, Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, ürünleri için Dogecoin'i kabul ettiğini duyurmuştu. Diğer birçok büyük spor takımı da kripto para ödeme seçeneklerini araştırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ