Doğru yol haritasına sahip olmak her alanda önemli.

Doğru yol haritasına sahip olmak her alanda önemli. NFT alanı için de öyle. Alana yatırım yapacaklar için uzmanlar yatırımların kısa vadeli olmaması gerektiğini ifade ediyorlar.

Doğru yol haritası olan koleksiyonerlerin kısa vadede güzel kazanlar elde ettikleri bir gerçek. Ama bu gerçekliğin her zaman vaki olmayacağını da özellikle belirtelim.

Çoğu zaman fiyatların uçtuğu bir alan ile karşı karşıyayız. Bu yükseliş belki de birkaç yıl daha devam edebilir. Ancak sonrasında bir düşüş görülecek. Eğer kısa süreliğine alana girilmişse bir eleme gerçekleşecek.

Çoğu kişi düşüş sırasında para kaybedecek. Belki de NFT alanından nefret edecekler. Sonrasında piyasa yeniden kendine gelecek ve yükselişler yeniden başlayacak.

Kabul edelim. NFT alanının bambaşka dinamikleri var. Herhangi bir eser herhangi bir yolla seyirciyle ve takipçiyle buluşabiliyor. En pahalı sanat eserlerinin halen yirminci  yüzyıla damga vuran modernist sanat yapıtları olduğunu hatırlatalım.

Doğru yol haritası ileride en pahalı eserleri dahi tahtından edebilecek bir piyasa hacminin oluşmasına neden olabilir. NFT alanını takipte kalın derim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ