Nispeten, Solana NFT, yatırımcıları uzaklaştırdığı söylenen iç karartıcı istatistiklere sahip.

NFT Yatırımcıları, Ağ Avantajları Nedeniyle Solana

Nispeten, Solana NFT, yatırımcıları uzaklaştırdığı söylenen iç karartıcı istatistiklere sahip.
Bu, Cardano NFT'deki faaliyetlerin artmasıyla daha fazla ilgilenen birkaç NFT yatırımcının tweetlerinde açıkça görülüyor.
Raporlara göre, birkaç Fungible Token (NFT) yatırımcı, NFT öğelerini çevirmek için daha aktif bir platform haline geldiğini bildirdikten sonra Solana'dan Cardano'ya taşınıyor. Bu, Cardano NFT'deki faaliyetlerin artmasıyla daha fazla ilgilenen birkaç tüccarın tweet'lerinde açıkça görülüyor.
OpenCNFT tarafından hazırlanan bir rapor, Cardano'daki işlem hacminin son 24 saatte yüzde 110'luk bir artış kaydettiğini açıkladı. Bunun da ötesinde, platform aynı dönemde işlem sayısında yüzde 36,6 ve satılan ürün sayısında yüzde 39 artış gördü. Ayrıca, en iyi 12 CNFT koleksiyonunun değeri son 24 saatte yüzde 100'ün üzerinde artarak yüzde 2.500'e ulaştı.

Nispeten, Solana NFT'nin tüccarları uzaklaştırdığı söylenen korkunç istatistikleri var. Ne olursa olsun, hala sektörde hesaba katılması gereken güçlü bir güç. Toplam işlem hacmindeki payı, Ağustos ortasındaki yüzde 7'den Eylül sonunda yüzde 24'e çarpıcı bir artış gösterdi. Nansen'e göre 12 Eylül'de sona eren haftada satışlar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 50 milyon dolara ulaştı. Ayrıca, NFT'lerle etkileşime giren Solana kullanıcılarının sayısı Haziran ayından bu yana tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Solana NFT Hala Bazı Olumlu Ölçümler Kaydediyor

Ethereum işlem ücreti ortalama kullanıcılar için zorluklar oluşturduğundan, yıkama ticaretini sınırladığı söyleniyor - bir varlığın birden fazla cüzdan arasında gönderildiği ve talep edildiğine dair yanlış bir mesaj gönderildiği bir durum. Solana'nın büyümesinin bundan kaynaklandığından şüpheleniliyordu, ancak Nansen'in NFT ekibinde bir yazılım mühendisi olan Javier Gonzalez, büyümenin organik olduğunu söylüyor.

Bazen bu projenin çok fazla hacim aldığını ya da insanların o projeyi alıp sattığını görebilirdiniz, ama burada durum böyle değil. Mevcut dalgalanma ya çok iyi düzenlenmiş gibi görünüyor ki bu pek olası değil ya da Solana'nın her yerinde daha fazla hacim var.

NFT pazarı, geri çekilmeye rağmen olumlu ölçümler kaydediyor. Delphi Digital'in verileri, bu yıl NFT tutan cüzdan sayısının iki katına çıkarak altı milyona ulaştığını gösterdi. Düşük fiyatların piyasaya daha fazla yeni gireni çektiği gözlemlendi. Ayrıca pazarın, tüm kullanım durumları gerçekleştiğinde 2021 patlamasını geçebilecek kadar büyük bir potansiyele sahip olduğu söyleniyor. Solana'nın kurucu ortağı Raj Gökal'e göre, NFT'nin sadece görüntülerin ötesinde yaklaşık 50 kullanım durumu var.

Bence NFT'lerde her şey gerçekten yüzeyi çiziyor. Bence NFT'lerin bir arada toplanmış gibi görünen 50 farklı kullanım durumu var. Bence [kripto] projelerinin çoğunluğunun NFT'leri kullanmasını bekliyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ