Bu yazımızda sizlere NFTb Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NFTB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

NFTb Coin Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi NFTB Coin

Bu yazımızda sizlere NFTb Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NFTB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

NFTb Coin Nedir?

Yakın gelecekte NFT projesi piyasada çokça tekrarlanan ve çok ses getiren bir isim olacak. Şu anda NFT, Binance başta olmak üzere piyasadaki birçok büyük oyuncunun katılımına sahip olacak önemli bir oyun alanıdır. Bugünkü yazımızda, Binance Accelerator Fund tarafından desteklenen bir proje olan NFTb projesinden bahsedeceğiz. Projenin Binance tarafından fark edilmesini sağlayan şey neydi? Sizi makaleyi okumaya davet ediyoruz.

NTFb, DeFipazarının gücünü NFT'nin potansiyeliyle birleştirme arzusuyla doğan bir NFT Pazaryeri platformudur. Şu anda NFTb, Marketplace'i tamamen kullanıma sunuyor. Yakın gelecekte, NFTb, kullanıcıların doğrudan platformlarında NFT ile Çiftçilik ve Staking yapmalarına olanak tanıyan bir Kazanma işlevine sahip olacak.

NFT'ye zaten aşina olmalısınız, değil mi? Peki NFT, DeFi ile birleştiğinde nasıl patlayacak? Cevap şurada bulunacak: NFT Nedir? DeFi ile birleştiğinde NFT'nin gücü mü açığa çıkacak?

NFTb'nin (NFTB) öne çıkan özellikleri

  • Piyasadaki diğer NFT Marketplace ile karşılaştırıldığında NFTb'nin bazı önemli noktaları:
  • Sanatçılar için adil ve şeffaf faydalar sağlayın.
  • Binance Akıllı Zincir ağında deneyim ve hız önceliklidir.
  • Multichain'i birden çok ağa dağıtma ve 3. taraf API'leri destekleme planları vardır.

NFTb (NFTB) Kripto Para Bilgileri

Temel Metrikler NFTB

Token Adı: NFTb.

Kayıt kodu: NFTB.

Blockchain: Binance Smart Chain.

Token Standardı: BEP-20.

Token Türü: Fayda ve Yönetim.

Toplam Arz: 1.000.000.000 NFTB.

Dolaşımdaki Arz: 108.000.000.

Yatırımcılar ve Ortaklar

NFTb, Binance Accelerator Program, Spark Capital, Next Ventures, MetaConstant ve Rarestone Capital gibi büyük fonlardan yatırım aldı.

En öne çıkanı, hem bir yatırım fonu hem de NFTb'nin geliştirme ortağı olan Binance Hızlandırıcı Programıdır. Binance'in NFT Marketplace genişleme stratejisiyle, NFTb gelecekte Binance topluluğunun gücünden yararlanabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ