Bir Web 3.0 girişimi olan Telept Inc., bugün, katılımcıların türünün tek örneği yapay zeka tarafından üretilen Fungible Token (NFT) oluşturmasına olanak tanıyan, çığır açan ilk hareket eden Web PC platformu Telept City'nin lansmanını duyurdu.

NFT

Bir Web 3.0 girişimi olan Telept Inc., bugün, katılımcıların türünün tek örneği yapay zeka tarafından üretilen Fungible Token (NFT) oluşturmasına olanak tanıyan, çığır açan ilk hareket eden Web PC platformu Telept City'nin lansmanını duyurdu. X-Yerli. Geniş bir görüntü veritabanı kullanılarak titiz bir ince ayardan geçen ve oyun benzeri sezgisel bir kullanıcı arabirimiyle birleştirilen son teknoloji AI Generated Content (AIGC) görüntü oluşturma modeliyle, katılımcılar için yeni ve erişilebilir bir AI Web 3.0 deneyimi sağlar. her seviyeden. Telept City ile NFT oluşturmak çocuk oyuncağıdır ve minimum çaba ve maliyetle yapılabilir.

Telept Şehri Nedir?

Kullanıcıların, bir metin macera oyunu oynamaya benzer şekilde yapay zeka destekli bir platform aracılığıyla bir NFT oluşturabileceklerini hayal edin. Telept City'nin çoktan seçmeli seçenekleri, hem ilgi çekici hem de gezinmesi kolay bir şekilde sunulur. Metamask cüzdanı aracılığıyla Telept City'de oturum açtıktan sonra, kullanıcılar bir trivia oyununu anımsatan bir arayüzle karşılanır. Sorular, oyunlaştırılmış bir yaklaşımla kullanıcıların kendi imajları hakkındaki düşüncelerinden yararlanmak ve arzu ettikleri NFT'yi oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Yapay zeka yanıtları yorumlar ve sonunda bir X-Native Collection NFT'si olarak şifrelenebilen kullanıcı tanımlı bir görüntü oluşturur.

Telept City – PC web sayfası, bilimkurgu evreninin tarzı.

X-Native Koleksiyonu Nedir?

Telept'in yapay zekası tarafından yalnızca Telept City kullanıcıları için üretilen NFT seti, X-Native (OpenSea'daki Resmi Adı 'Telept City: X-Native') olarak bilinir. X-Native projesinin konsepti, Ethereum Name Service'in görsel versiyonunun karşılaştırılmasına dayanmaktadır. X-native koleksiyonu, Telept AI kullanılarak oluşturulmuş, sürekli genişleyen bir NFT kitaplığıdır. Bir tarihi NFT sanatına ve ETH değerinde bir varlığa sahip olmanın yanı sıra, X-Native'e sahip olmanın birincil avantajı, 23 Mart'ta yayınlanacak olan X-Native yol haritasında belirtildiği gibi, sosyal önemi ve ayrıcalıklı ayrıcalığıdır. AI NFT'leri ve Ethereum'da özel IP'ye sahip X-Native Mystery kutuları içerir.

X-Native Mystery Boxes'ın Beta Sürümü

Telept'in CEO'su olarak Lika Lee, bir NFT'nin değerinin finansal değerinin ötesine geçeceğine ve önemli bir sosyal değer üretme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. “NFT üretiminin merkezileştirilmesi trend. NFT'lerin giderek daha fazla benimsenmesiyle, kullanıcı ister Web 3.0 konusunda deneyimli ister yeni başlıyor olsun, herkesin NFT'ler oluşturmasını kolaylaştırmaya kendimizi adadık. Kimlik ve kişilik temsili oluşturmanın yeni bir yolunu şekillendirmek için AI ve NFT teknolojisini kullanmanın ilk adımını atarken, aynı zamanda insanlara endüstri değişikliklerini deneyimlemeleri için eşi görülmemiş bir yol sağlayacağız.” Lika Lee diyor. Telept, NFT'leri oluşturmak için gereken işçilik azaldığında, NFT'ler için daha da fazla uygulama senaryosu görmeyi bekliyor.


Telept City: Güçlendirilmiş Dijital Varlık Yaratmada Yeni Bir Dönem

NFT pazarı son yıllarda muazzam bir büyüme yaşıyor ve yapay zeka bu trendi yeni zirvelere taşımaya hazırlanıyor. Günümüzün dijital ortamında, bu etkileşimler genellikle pahalı, göz korkutucu ve giriş engelleri yüksek. Telept City, NFT oluşturma sürecini otomatikleştirmek için AI'dan yararlanan ve herkesin benzersiz NFT'ler oluşturmasını sağlayan bir platformdur. Platform, çok çeşitli stillere sahip bir görüntü oluşturmak için seçilen sözcükler veya tümcecikler biçiminde yarı özelleştirilmiş bir dizi metin girişi kullanır. Gelecek sürümde, kullanıcılar basit bir metin vererek kendi NFT'lerinin oluşturulmasına aktif olarak katılabilecekler. Telept City'nin amacı, NFT'ler oluşturma sürecini demokratikleştirmek ve AI teknolojisinin kullanımı yoluyla bireylerin kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etmeleri için güçlendirmek ve sektör için daha merkezi olmayan ve eşitlikçi bir dijital geleceğe doğru önemli bir adımı temsil etmektir.

Telept Şehri Hakkında Daha Fazla Düşünme

Telept, yeni dijital mülkiyet ve sosyal etkileşim biçimleri sağlamak için hem blockchain hem de AI teknolojilerini birleştiren NFT'lere devrim niteliğinde bir yaklaşımı temsil ediyor. Ekip, verileri, zincir üstü kimlikleri ve sosyal potansiyelleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayarak bireyleri, kuruluşları ve toplulukları güçlendirme hedefi doğrultusunda çalışmaya devam edecek.

AIGC NFT ile sınırsız olasılıklar dünyasının kilidini açmak için sabırsızlanıyor musunuz? X-Native üyesi olmak için AI NFT yapın. Daha fazla bilgi için Telept City'nin Web Sitesini ziyaret edin.

Telept Hakkında

Telept, Stealth Startup'ın çatı markası altında hepsi bir arada bir Socialfi Mobile DApp'tir. Şirket, çığır açan teknolojilerle güçlendirilmiş, çeşitli kategorilere yayılan bir dizi ürüne sahiptir. Telept, Web3 projesini oluşturmayı ve başlatmayı sağlarHaber beslemelerinden, gruplardan, projelerden ve daha fazlasından kolay şeyler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ