NFTY Labs ekibi, blockchain teknolojisinin nasıl çalıştığını ve günlük hayatımıza nasıl uygulanabileceğini net bir şekilde kavrayarak kripto çılgınlığından çıkmış gibi görünüyor.

NFTY Labs ekibi, blockchain teknolojisinin nasıl çalıştığını ve günlük hayatımıza nasıl uygulanabileceğini net bir şekilde kavrayarak kripto çılgınlığından çıkmış gibi görünüyor.

Web 2.0 uygulamalarını geliştirmek için, Web 3.0 için zincirler arası bir kimlik doğrulama platformu olarak NFTY Labs oluşturuldu. NFTY, kullanıcıların kimliğini doğrulamak için Web 3.0 ortak anahtar imzalamayı kullanırken, Web 2.0 standart bir kullanıcı adı ve parola mekanizmalarına dayanır. Ayrıca abonelik hizmetleri, sadakat ödülleri ve erişim yönetiminde de kullanılır.

NFT'lerin Genel Görünümünü Değiştiren NFTY Laboratuvarları

NFTY Labs'e göre, bir gün tanımlama, kimlik doğrulama, video oyunları, sanat ve çok daha fazlasının yerini alacak olan NFT'ler olmadan Metaverse ve Web 3.0 hedeflerine ulaşmak imkansız olurdu.

NFT'ler ve diğer dijital varlıklar, $NFTY sahipleri tarafından meta veri kaynaklarına ve diğer kapılı materyallere, topluluklara ve çok daha fazlasına erişmek için kanıtlanabilir anahtarlar olarak kullanılabilir.

NFTY ile NFT ve metaverse toplulukları daha iyi iletişim kurabilecek ve işbirliği yapabilecek. NFTY, ana akım kuruluşların ve kar amacı gütmeyen kuruluşların kaynaklarını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için içerik erişimi, topluluk yönetimi, benzersiz Web3 biletleme ve metaverse deneyimlerini kapsayan ürünler oluşturur.

NFTY Laboratuvarları Hakkında

En son yeniden markalaşma ile NFTY Labs ekibi, Web3'e olan bağlılığını ve insanların yaşamları üzerindeki gelecekteki etkisini yeniden doğruladı. Ekip, başlangıcından bu yana, NFT'lerin insanların çevrimiçi ve kişisel olarak bağlantı kurma biçiminde nasıl devrim yaratabileceğini inceledi.

NFTY Labs ekibi, blockchain teknolojisinin nasıl çalıştığını ve günlük hayatımıza nasıl uygulanabileceğini net bir şekilde kavrayarak kripto çılgınlığından çıkmış gibi görünüyor.

2020'de stüdyo NFTY Connect'i başlattı. Ürünün başlangıçta akıllı bir Discord Bot'a benzer şekilde çalışması ve kullanıcılara bir sosyal kanala erişim sağlaması amaçlandı; ancak, NFT'ler için daha kritik kullanım örnekleri ortaya çıktıkça ekip, yetenekler, esneklik ve kullanılabilirlik ekleyerek ürünü geliştirmeye başladı. NFTY Connect artık yeni ürün olan SocialPass'a entegre edilmiştir.

Ayrıca, 2021'de NFTY Labs, gelişen token geçişine ve meta veri tabanı ekosistemine entegre edilecek bir yardımcı program tokenini başarıyla yayınladı. Yardımcı program tokenine NFTY Ağ tokeni $NFTY adı verilir ve değeri, başlangıcından bu yana önemli ölçüde artmıştır.

NFTY ürünleri kendi kuruluşlarında olgunlaştıkça, NFTY Labs ekibi, Web3 teknolojisi ve girişimleri aracılığıyla daha temel ve değerli ürünlerin geliştirilmesini sağlayacak yıkıcı teknolojileri kuluçkaya yatırmaya, bunlara yatırım yapmaya ve bunları geliştirmeye odaklanan bir Web 3.0 girişim stüdyosu olarak kendini kurdu.

NFTY Ağı

Geçen yıl, NFTY Labs, NFTY Ağı için bir yardımcı yönetim tokeni olan NFTY Network'ü yarattı. Kripto para birimi Eylül 2021'de ApeSwap ve CyberFi DEX platformlarında piyasaya sürüldü. Token artık CoinmarketCap.com'daki İlk 1000 projede yer alıyor ve Polygon, ETH ve BNB zincirlerinde mevcut.

Teknik incelemelerine göre, yardımcı program tokeninin birincil işlevi, herhangi bir Web 3.0 platformunda token geçişi özellikleri kullanan kişiler için bir tür Web 3.0 emanet tokeni ve NFTY Markasından oluşan gelişen dijital dünyanın ve metaverinin yönetişim amaçları olacaktır. .

SocialPass NFT'ler ve Topluluk İçin Sonraki Adım

NFTY Labs, en yeni kuluçka ürünü olan SocialPass'i tanıttı. Bu yeni ürün hakkında halka açık çok az bilgi olsa da, SocialPass'in vaat edebileceklerini bir araya getirebiliriz.

NFTY Labs'ın kuruluşundan kısa bir süre sonra, cüzdanların bir varlığa sahip olduğunu doğrulayan ve ardından özel Discord kanallarına erişim sağlayan ilk kuluçka ürünü “NFTYConnect.com”u piyasaya sürdüler.

Çok sayıda röportaj ve AMA'da NFTY Connect ekibi, çok zincirli işlevsellik, Shopify ve Telegram ile platform entegrasyonu ve hatta katılım doğrulaması gibi yeni yetenekler gibi daha fazla NFTY Connect özelliğinin yolda olduğunu ima etti.

NFTY Connect Ekibi, Kasım 2021'de DCentralCon Miami konferansında "IRL Biletleme" adlı yeni bir NFTY Connect özelliğinin MVP'sini sergiledi. Türünün ilk örneği olan işlevsellik, bir NFT aldı ve fiziksel bir olayda taranabilecek bir bilet oluşturdu.

Yakın zamanda, NFTY Connect ve özelliklerinin artık SocialPass'a dahil edildiği, böylece sürtünme noktalarını azalttığı ve Web3'e geçiş yapmak isteyen kuruluşlara daha fazla özellik ve yetenek getirdiğine dair spekülasyonlar yapıldı.

Haberin gösterdiği gibi, etkili organizasyonlar şüphesiz Web3 sektörüne girecek ve artan sayıda geleneksel şirket, değişen derecelerde başarı ile Web3 pazarına girmek için çaba sarf etti.

NFTY Labs ekibi, giderek artan sayıda "büyük markanın" pazara girmeye çalıştığını ima ediyor ve hiç şüphe yok ki NFTY ve SocialPass markaları, kendilerini bu konuda yardımcı olacak kişiler olarak görüyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ