Nisan 2022'de gerçekleşecek etkinlik, birden fazla sosyal medya kanalında bilgilendirilecek ve Plant Exodus projesi için iyi hazırlanmış önemli bir dönüm noktası olacak.

 Sıra tabanlı bir RPG oyunu olan Plant Exodus, kripto topluluğuna yeni yönelimli bir oyun sağlamak için $PEXO tokenli Süper Listeleme Etkinliğine hazır. Nisan 2022'de gerçekleşecek etkinlik, birden fazla sosyal medya kanalında bilgilendirilecek ve Plant Exodus projesi için iyi hazırlanmış önemli bir dönüm noktası olacak.

Plant Exodus, 5000 USDT Airdrop oluşturarak ve İkinci Halka Açık Satışı açarak Süper Etkinlik Ayı'nı başlattı. Oyun ayrıca oynanışı sızdırdı ve oyuncuların 90000 Gen-0 Plant Heroes çeşitliliği ve 135 farklı becerisiyle sonsuz kazanç yollarını denemelerine izin veren üreme özelliğini tanıttı. Plant Exodus, kullanıcıların kendi ana babalarına, sınıf becerilerine ve yaratıcı hayal gücüne dayalı olarak NFT'ler oluşturmalarına olanak tanıyan yenilikçi bir üreme mekanizmasına sahip birkaç NFT oyunundan biridir.

 $PEXO sahibi oyuncular, sınırlı özel NFT Gen-0 Plant Heroes satın alma, Governance, DAO'ya katılma ve yeni nesil NFT üretme gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

 Plant Exodus, iyi tasarlanmış bir topluluk, bir pazar yeri ve ekosistemi olan bir medeniyet, sınırsız bir hayali bitki ve çiçek hikayesi olan bir açılış sözüdür. Plant Exodus'a katılın, oyuncular yalnızca yüksek değerli varlıklara NFT'ler sahip olmakla kalmaz, yalnızca üreme ve işçilikle para kazanamazlar, aynı zamanda zengin ve saf bir hayal gücüne sahip bir metaverse erişebilirler.

 Plant Exodus'un yönetim tokeni, Plant Exodus Oyun Evrenindeki tüm oyunların finansal hissesini temsil eden ve oyunun uzun vadeli P2E ekonomisi için gerekli olan $PEXO'dur.

 "Oyun geliştirme ekibimiz, çarpıcı görsel ve çekici oynanışa sahip birinci sınıf oyunlar yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Plant Exodus'un ilk fikri ortaya çıktığından beri, oyunlarımızın oyuncularına nasıl daha fazla değer katabileceğimizi düşünüyorduk. " Nguyen Minh Hoang Anh - Plant Exodus CEO hisseleri. "Benzersiz 3D oyun tasarımı ve paylaşım ekonomisi ile Plant Exodus artık fark yaratabilir ve kullanıcılarımızın yararlanabileceği gerçek yaşam değeri getirebilir"

 Şu anda, Süper Etkinlik hakkında hiçbir ayrıntı yok. Plant Exodus, projeyle ilgili kritik ayrıntıları doğru zamanda yayınlayacak.

 Etkinlik, katılımcılara en son teknolojileri kullanarak birinci sınıf bir deneyim sağlayacaktır. Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR), Paralel sonsuz metaverse fikrini iletmek için başarıyla kullanıldı.

NFT oyun toplulukları bu etkinliğe ve Plant Exodus ekibinin diğer eylemlerine büyük önem veriyor. NFT Bilgi, Staking ve Marketplace'in, Plant Exodus Metaverse'in birçok oyun sonu özelliğiyle birlikte listelendikten hemen sonra tanıtılması bekleniyor. $PEXO tokeninin alım satım için hazır olacağı kesin zaman da son dakikaya kadar hepimiz için bir sürpriz.

 Süper Etkinlik Ayında, Plant Exodus 5000 USDT Airdrop, IDO Beyaz Liste Topluluğu ve AMA, anket, bilgi yarışması gibi diğer etkinlikleri başlattı. Plant Exodus üyelerinin tüm çabalarıyla, $PEXO Süper Liste Etkinliği'nin alması bekleniyor. Plant Exodus'un resmi kanalları, girişim ve ortak kanalları ve topluluk kanallarında 500.000'den fazla görüntüleme.

 Bitki Çıkışı Hakkında

Plant Exodus, geleneksel oyunlar tasarlama ve blok zinciri endüstrisinde çalışma konusunda çeşitli yıllara dayanan deneyime sahip hevesli bir ekip tarafından geliştirilen, hayali temalı, rahatlatıcı ve gelecek vadeden bir GameFi projesidir. Plant Exodus, Play-to-Earn NFT Game'e bir paylaşım ekosistemi getirerek oyuncuların ve topluluğun yeni yollarla kazanmasını sağlar.

 Bitki Çıkışı hakkında daha fazla bilgi:

Web sitesi |Twitter | Telegram |Orta | Anlaşmazlık

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ