Bu yazımızda sizlere Nominex Coin (NMX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NMX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nominex Coin (NMX) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi NMX Coin

Bu yazımızda sizlere Nominex Coin (NMX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NMX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nominex Token (NMX) nedir?

Nominex Token (NMX), Nominex borsası tarafından oluşturulan benzersiz bir çiftçilik modeline sahip bir DeFi tokenidir. Nominex, yardımcı program stake etmeyi başarıyla başlatan ilk merkezi borsadır. Yatırım yapılan fon miktarına bağlı olarak tüm stakerlara bir ortak seviyesi atanır ve bu, borsanın kendisini kullanmak için benzersiz bonuslar verir. Staking, Nominex'te sınırsız olasılıkların kilidini açar.

NMX tokeninin yetiştirilmesinin bir faydası vardır: daha fazla varlık (NMX-LP) elde edin ve 8 bonus türünün yanı sıra daha yüksek bir ortak seviyesi elde edin. Daha yüksek seviye, daha düşük ticaret ve para çekme ücretleri sağlar - %0'a kadar. Kesinlikle ücretsiz ticaret yapın!!!!

Takım çiftçiliği - Peki nedir bu?

Yalnızca Nominex'te ekip çiftçiliği ile daha da fazla kazanabilirsiniz. Dağıtım süreci 72 yıla yayılmıştır. Bunca zaman dünyanın en büyük referans ağacı oluşturulacak. Taşma etkisi sayesinde kullanıcılar, tavsiye bonuslarının çoğunu şahsen tanımadıkları kullanıcılardan alacaklardır.

Bunları PancakeSwap, 1inch veya doğrudan Nominex üzerinden satın alabilirsiniz. Farming, Binance Smar Chain üzerine kuruludur, böylece farming için kullanılan ücretler kullanıcılar tarafından görülmez ve bu ağın bant genişliği çok daha yüksektir.

NMX Coin Nedir?

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto borsası var. Nominex, çok sayıda token çiftinde ticarete izin veren sağlam bir ticaret platformuna sahiptir. Token çiftleri BTC, ETH ve USDT'ye dayanmaktadır. Nominex müşterileri ayrıca, borsada yatırılan herhangi bir token için anında para yatırmaya ve birinci sınıf güvenliğe erişebilir.

Nominex ayrıca müşterilerine, borsaya yönlendirdiğiniz kişilerden pasif bir gelir elde etmenize olanak tanıyan yönlendirme programından kazanç sağlamanın bir yolunu sunar.

Token ticaretini pasif bir çevrimiçi gelirle birleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, Nominex'in sunduğu şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek iyi bir fikir olacaktır. Platformun kullanımı kolaydır ve kripto tüccarlarına işleri veya hobileri için bazı harika seçenekler sunar.

Nominex ayrıca NMX jetonlarını ücretsiz olarak dağıtacak harika bir tokenomik sistemi de yarattı. Platforma ne kadar erken kaydolursanız, o kadar fazla NMX tokeni almanız olasıdır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ