Bu yazımızda sizlere Nucleus Vision (NCASH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NCASH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nucleus Vision (NCASH) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi NCASH Coin

Bu yazımızda sizlere Nucleus Vision (NCASH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NCASH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Nucleus Vision (NCASH) Nedir?

Nucleus Vision, "benzersiz bir sensör teknolojisi ve Yapay Zeka aracılığıyla kişiselleştirilmiş mağaza içi deneyim yaratmak için daha derin müşteri içgörüleri" sağlamayı amaçlıyor.

ION Sensör, perakendecilerin perakende mağazalarındaki müşteri verilerini gerçek zamanlı olarak yakalamasını sağlayan bir tak ve çalıştır teknolojisidir. Bir ION Sensör Ağının parçası olarak ekip, "bu sensörlerin 612 mikrosaniyede 32'ye kadar benzersiz kimliği tanımlayabildiğini" ve ilgili verileri Neuron platformuna iletebildiğini iddia ediyor.

Neuron, mağaza içi tüketici davranışları için gerçek zamanlı bir analiz motorudur. Zengin bir veri görselleştirme ve gerçek zamanlı bir kampanya yönetim platformu olarak bağımsız olarak çalışır.

nCash ödeme, çevrimiçi traderların mal ve hizmet alışverişi için NCASH'i kabul etmelerini sağlayan NCASH tokeni tarafından desteklenen kripto tabanlı bir ödeme çözümüdür.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ