Bu yazımızda sizlere Nuls (NULS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Nuls (NULS) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi NULS Coin

Bu yazımızda sizlere Nuls (NULS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Nuls (NULS) Nedir?

NULS, blockchain geliştiricileri için geliştirme araçları ve çözümleri sağlamayı amaçlayan açık kaynaklı bir blockchain platformudur.

Platformun temel özellikleri arasında mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anlık zincir oluşturma yer alıyor.

NULS'un mikro hizmet katmanı tasarımı, geliştiricilerin her şey için hızlıca modüller oluşturmasını kolaylaştırıyor.

NULS, minimum blok zinciri deneyimine sahip geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli, zaman kazandıran çözümler sunuyor.

Ayrıca, Yetkilendirilmiş Teminat Kanıtı'nı (DPoS) ek bir kredi derecelendirme sistemi ile birleştiren bir Kredi Kanıtı fikir birliği mekanizması kullanır.

NULS Zincir Fabrikası, geliştiricilerin yeni bir zincir oluşturmasına veya modülleri paylaşılan bir defterden otomatik olarak dağıtarak mevcut bir zinciri geliştirmesine olanak tanıyan bir kullanıcı arabirimidir.

NULS tokenı, NULS blok zincirinin yerel varlığıdır ve akıllı sözleşmenin ve ağdaki diğer tüm hizmetlerin yürütülmesini sağlıyor.

NULS (NULS) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ