800'den fazla hastaneden oluşan New York merkezli bir sağlık grubu olan Northwell Health, IBM’in Hızlı Tedarikçi Bağlantısı ağına katıldı.

NYC Hastaneleri, COVID-19 Rölyefi için IBM’in Blockchain Teknolojisine Dönüyor

800'den fazla hastaneden oluşan New York merkezli bir sağlık grubu olan Northwell Health, IBM’in Hızlı Tedarikçi Bağlantısı ağına katıldı.

IBM’in ağı, alıcılara bağlanmak için koronavirüs yardım malzemeleri sağlayan işletmelere yardımcı olmak üzere dağıtılmış defter teknolojisi kullanan bulut tabanlı bir uygulamadır.

IBM, 31 Ağustos'a kadar Rapid Supplier Connect'i nitelikli tedarikçilere ücretsiz olarak sağlayacaktır.

NYC’nin en büyük sağlık kuruluşu IBM Blockchain’in ağına katıldı

800 hastaneyi kapsayan New York’un en büyük sağlık grubu Northwell Health, IBM’in blockchain tabanlı koronavirüs yardım hükümleri alıcı ve satıcı ağına katıldı.

Northwell sağlık başkan yardımcısı ve satın alma sorumlusu Phyllis McCready, Forbes ile yaptığı bir röportajda, sağlık kuruluşlarının kaynak kıtlığı nedeniyle yeni tedarikçileri araştırmaya ihtiyaç duydukları zorlukları vurguladı.

IBM Blockchain, COVID-19 yardım tedarikçisi ağını başlattı

IBM Blockchain, Hızlı Tedarikçi Bağlantı ağını, koronavirüs yardım çabaları için gereken acil durum ürünlerini sağlayan tedarikçilere yardım etmek ve incelemek için ayırmıştır.

Platform, tedarikçi uzmanlığını kolaylaştırmak ve acil durum tedarikçisini işe yerleştirmek için dijital kimlik hizmetlerini içerir. Alıcılar için platform, ürün listeleri de dahil olmak üzere bir tedarikçi ile ilgili bilgilere erişilebileceği tek bir platform da sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ