Bu yazımızda sizlere O3 Swap (O3) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve O3 coin hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

O3 Swap (O3) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi O3 Coin

Bu yazımızda sizlere O3 Swap (O3) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve O3 coin hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

O3 Swap (O3) Nedir?

O3 Swap, O3 Labs tarafından oluşturulan tescilli bir zincirler arası toplama protokolüdür. O3 Swap'ın misyonu, tüketicilere kripto para birimi tabanlı finansal hizmetlere erişim sağlayarak, O3 Cüzdanlarındaki çeşitli dijital varlıkları takas etmelerine izin vermektir.

Bu tasarımın faydaları, merkezi olmayan varlık depolama ve koruma modelinin doğasında bulunan yüksek güvenlik ve güvenlik düzeyine bağlanabilir. Platform ayrıca, tipik bir izole Blockchain ağının sınırlamalarına bakılmaksızın takas anlaşmaları yapmak için 'zincirler arası' takaslar sağlar.

"Çapraz zincir" terimi, değişimin iki veya daha fazla ayrı blok zinciri ağında seyahat ettikten sonra yürütülmesi gerçeğinden türemiştir. Zincirler arası bir takas ile, ilk varlık ve hedef varlık, aksi takdirde iletişimsel olmayan iki izole Blok Zincirinde konuşlandırılır.

Merkezi olmayan finansal protokollerin (DeFi) gelişmiş gelişimi ve borç verme, takas, türevler vb. için giderek daha olgunlaşan pazarlar ışığında, O3 Swap protokolü, ilişkili merkezi olmayan cüzdan yazılımı ile işbirliği içinde, tek noktadan toplama ve takas sağlar. tüketiciler için bir platformdur ve geliştiricilere açık, dağıtılmış, sınırsız ve güvenli bir ticaret ortamına erişim sunar.

Projenin misyonu

DeFi inovasyonu sektöre birçok pratik uygulama getirdi ve açık finansın gelişimini destekledi. Merkezi olmayan borsa (DEX), hızlı büyüme ve tüketici katılımının ardından piyasa tarafından yavaş yavaş tanınan dikkate değer bir örnektir.

Ethereum DeFi projelerinin kilitli varlıkların toplam değeri 60 milyar USD'nin üzerindedir (DeBank verileri). Ancak, ağ tıkanıklığı ve zayıf ölçeklenebilirlik, benzeri görülmemiş derecede yüksek ağ işlem ücretlerine neden oldu. Bu sorun acildir ve birçokları için önemli mali zarara neden olmuştur. Sorun, topluluk fikir birliği ile kanıtlanmış bir çözümden yoksundur.

Çeşitli Layer2 çözümlerinin ortaya çıkması ve BSC ve HECO gibi bazı yan zincirlerin çabaları ile artık perakende yatırımcılar için alternatif seçenekler var. Bununla birlikte, blok zincirleri arasındaki işlem engelleri varlıkların kullanımını sınırlamaya devam edecek ve O3 Swap bu sınırlamalara karşı koymaya yardımcı olacaktır.

Daha verimli ve basit bir ticaret yöntemi sağlamak amacıyla, kullanıcılarımız için en uygun maliyetli oranları bulmak için önde gelen zincirlerdeki farklı borsaları karşılaştırıyoruz. Ayrıca, farklı blok zinciri ağlarını birbirine bağlamak için bir çapraz zincir protokolü uyguluyoruz ve kullanıcıların ağ izolasyonundan bağımsız olarak varlıkları özgürce değiş tokuş etmesine izin veriyoruz.

Özellikler

İzinsiz, Anti-sansür: Herhangi bir ortamda, herkes O3 Swap'a izinsiz ve KYC incelemesi olmadan erişebilir.

Likidite Toplama: Kullanıcılar, varlıkları en düşük oranda ve en verimli ticaret yolu ile takas edebilir - bu, kendi merkezi olmayan cüzdanlarını bağlayarak elde edilir.

Zincirler Arası Değişim: Kanıtlanmış ve olası tüm zincirler arası çözümleri birleştirme protokolümüzle piyasaya uyguluyoruz. Bununla zincirler arası işlemler gerçekleştirebiliriz. Kullanıcılar, çok zincirli varlıkları tek tıklamayla serbestçe değiş tokuş edebilir.

Community Drive: O3 Swap Token'ın ihracı ve ekonomik modeline dayalı olarak, merkezi olmayan yönetişim ve topluluk odaklı geliştirme gerçekleştirilecektir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ