Bu yazımızda sizlere Oasis Network (ROSE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ROSE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Oasis Network (ROSE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ROSE Coin

Bu yazımızda sizlere Oasis Network (ROSE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ROSE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Oasis Network, güvenli ve özel veri paylaşımı ve kontrolü sağlayan Oasis Labs tarafından oluşturulmuş merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır.

ROSE tokeni, Oasis ekosisteminin yerel hizmet tokenidir ve ağ konsensüsünde stake ve delegasyon ile ağ işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

Blockchain altyapısının iki ana bileşeni vardır:

Konsensüs Katmanı: Merkezi olmayan bir doğrulayıcı grubu tarafından çalıştırılan, ölçeklenebilir ve güvenli Temsil Edilen Hisse Kanıtı fikir birliği algoritması.

ParaTime Katmanı: her biri paylaşılan bir duruma sahip çoğaltılmış bir hesaplama ortamını temsil eden birçok paralel çalışma zamanını (ParaTimes) barındıran bir ortam.

Güvenilir Yürütme Ortamlarını (TEE'ler) kullanan Oasis Network, aşağıdaki işlevleri etkinleştirmiştir:

Sorgu ve Veri Kontrolü: şirketlerin verilerine erişimi izlemesine ve kontrol etmesine ve analiz ve Yapılandırılmış Sorgu Dili (SQL) sorgularında ayrıntılı kısıtlamalar oluşturmasına olanak tanır.

Veri İşbirliği: İşletmelerin hassas verileri diğer kuruluşlarla paylaşmasına olanak tanırken, veri erişimi ve analiz izinlerini muhafaza edip ayarlayabilmesine olanak tanır.

Hizmet Olarak Kullanıcı Gizliliği: şirketlerin kullanıcı verilerinin nasıl aktarıldığını ve kullanıldığını sunmalarına olanak tanır.

Parcel SDK: geliştiricilerin kolaylıkla araçlar ve uygulamalar oluşturmak için Oasis Network'e erişmesine olanak tanır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ