OAX Vakfı Polkadot Ağı'nda parachain inşa edecek

OAX Vakfı Polkadot Ağı

Merkezi olmayan varlık işlemlerinin geleceğini araştırmak için oluşturulan bir kuruluş olan OAX Vakfı, bugün Polkadot ağı içinde bir parachain inşa etmek ve merkezi olmayan borsaların dijital varlık ticaretinde sahip olma potansiyelini genişletmek için stratejik bir girişim duyurdu.

Geçen yıl boyunca hız, ölçeklenebilirlik ve güven gibi merkezi olmayan borsalardaki temel sorunları ele alan OAX Katman 2 Protokolü'nü (L2X) piyasaya süren OAX Vakfı ekibi, ortaklarıyla sürekli değişen ortamdan kaynaklanan fırsatları araştırmaya devam etti.  OAX Vakfı Genel Müdürü Amanda Liu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanıyor:

“2020'ye başladığımızda, OAX ekibi, DeFi alanından beklediğimiz tüm heyecan verici şeyler düşünüldüğünde enerjileniyor ve Polkadot gibi bir ağla çalışmaktan daha umut verici bir şey yok. OAX topluluğu uzun zamandır dijital varlık ekonomisinin geleceğini destekleme konusunda tutkulu ve üzerinde çalıştığımız parachain gelecekte birçok fırsata kapı açacak.”

OAX + Polkadot

Dijital varlıkların geleceğinin kripto para birimlerinin ve hatta dijital varlık alışverişinin ötesine geçtiğine dair güçlü bir inançla, OAX, geleceğin DeFi ile yattığına ve dijital varlıkların daha büyük finansal ağla entegrasyonda gerçekte nasıl rol oynayabileceğine inanıyor. Güçlü geliştirici ağı, güvenliğe bakış ve Substrate ile potansiyel fırsatlar, OAX'ın bu alanda göreceği geleceğe yankılanıyor.

 Polkadot ağı içinde bir parachain inşa etme kararı, OAX ekibi tarafından önemli bir hedefin altını çizerek OAX tokenı için artan fayda sağlıyor. Parachain, OAX ekibi tarafından ilk önemli kilometre taşlarından biri olarak hizmet verecek ve DeFi piyasasında mevcut olan geniş bir fırsat yelpazesi sunacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ