Kuruluşların TCNH basmasına izin veren bir pilot programla açık deniz Çin Yuanı'na (CNH) sabitlenmiş bir stablecoin olan TCNH, kullanıcıların TCNH/USDT çifti aracılığıyla ticaret yapabileceği Huobi'de kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Offshore Çin Yuanına Sabitlenmiş Stablecoin Olan TCNH, Huobi

Kuruluşların TCNH basmasına izin veren bir pilot programla açık deniz Çin Yuanı'na (CNH) sabitlenmiş bir stablecoin olan TCNH, kullanıcıların TCNH/USDT çifti aracılığıyla ticaret yapabileceği Huobi'de kullanıma sunulduğunu duyurdu. Huobi, lansmanından sonra TCNH'yi destekleyen ilk borsadır. Kullanıcılar, beyaz listeye alınmış bir kuruluş olarak doğrulandıktan sonra doğrudan TCNH'nin resmi web sitesi aracılığıyla basımın yanı sıra, borsalarda bulunan kripto ticaret çiftleri aracılığıyla da TCNH belirteçleri edinebilir.

Huobi, 2013'teki lansmanından bu yana kümülatif işlem hacminin 1,2 trilyon doları aştığına tanık olan lider bir kripto para borsasıdır. ve dünya çapında 130'dan fazla ülkede/bölgede milyonlarca kullanıcı için güvenilir kripto ticareti ve dijital varlık yönetimi hizmetleri. Huobi şu anda Hong Kong'da bir lisans arıyor; bu, lider kripto para borsası için büyük bir adım ve uyumlu ve düzenlenmiş bir şekilde faaliyet gösterme taahhüdünün devam ettiğinin bir işareti. Bunun işlemsel fayda ve TCNH'nin daha geniş bir şekilde benimsenmesi için önemli etkileri vardır.

Halihazırda dünyanın en hızlı büyüyen halka açık blok zincirlerinden biri olan TRON'da konuşlandırılmış olan CNH'ye sabitlenmiş stabilcoin TCNH, düşük işlem maliyetlerinden ve anında aktarım hızından yararlanacak. TCNH, kendisini birinci sınıf muhasebe firmalarına denetletirken yürürlükteki yasalara ve teknik gerekliliklere uymayı da planlamaktadır. TCNH, dünya çapındaki kullanıcılar için geniş sabit para birimi yelpazesinin bir parçası olmaya kararlı ve iyi bir konumdadır.

TCNH'nin Huobi'de listelenmesi, küresel pazardaki varlığını daha da geliştirirken, diğer CNH'ye sabitlenmiş stablecoin'lerin küresel sahnede daha büyük bir etki yaratmasına olanak tanıyacak. TCNH'nin Huobi'de listelenmesinin dünya çapında kripto pazarına daha fazla olanak sunacağını umuyoruz.

TCNH Hakkında

TCNH, Offshore Chinese Yuan'a (CNH) 1:1 oranında sabitlenmiş TRON tabanlı bir stablecoin'dir. Daha fazla bilgi için lütfen Twitter ve Aracımıza göz atın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ