OG Fan Token (OG), OG hayranlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak takım kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenıdır.

Bu yazımızda sizlere OG Fan Token (OG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

OG Fan Token (OG) Nedir?

OG Fan Token (OG), OG Esports Takımı ("OG") taraftarlarına, Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak takım kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran katılımı ve ödül platformudur.

OG, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirindeki bir yardımcı program tokenıdır ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: OG sahipleri, OG tarafından yayınlanan çeşitli sözleşmeyi bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerine akıllı sözleşme yoluyla oy verebilir.

Ödüller: OG sahipleri, Socios'taki angajmanlardan ödüller kazanabilir.

Stake etme: Gelecekte, OG ödül kazanmak için stake edilebilir.

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

OG'nin toplam 5.000.000 token tedariki var, bunun 1.274.535'i başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi aracılığıyla hayranlara dağıtıldı. Kalan tokenlar OG tarafından tutuluyor ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalardan satın alınarak elde edilebilir.

OG Fan Token (OG) Nedir?

OG Fan Token (OG), OG hayranlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak takım kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenıdır. Token, kullanıcıların özel ödüller, takım tanıma ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür. OG token sahipleri, OG tarafından yayınlanan çeşitli "hayran kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. OG, sözleşme sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür.

Resmi OG ürünlerinde özel indirimler.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Gelecekteki OG tokenı yardımcı programı şunları içeriyor:

VIP ürün ve hizmetlerini kullanmak için OG tokenları harcamak.

Ortak uygulamalara / sitelere OG erişimini entegre etme.

Token tahsisi

OG'nin toplam 5.000.000 token tedariki vardır ve bunların yaklaşık 1.274.535'i Taraftar Token Teklifi aracılığıyla takım taraftarlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenlar OG tarafından tutulur ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalardan satın alınarak elde edilebilir.

OG token yayınlama programı

OG tarafından tutulan OG tokenleri, Haziran 2020'den başlayarak yılda 1.250.000 OG tokeninin piyasaya sürüldüğü 4 yıllık aylık doğrusal hakediş programına sahiptir.

OG Taraftar Token topluluğuna genel bakış

Chiliz, Socios ve OG, OG tokenlarıbı ekibin dijital pazarlama stratejisine, küresel hayran katılım stratejisine ve e-ticaret projelerine tanıtma ve yerleştirme çabalarına devam edecek.

Token sahipleri için yönetişim oylama anketleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Toplumla sosyal kanallarda sürekli etkileşimde bulunmak.

Ana akım medya kuruluşları aracılığıyla OG belirteci ile ilgili makaleler yayınlamak.

OG Taraftar Token için gelecekteki topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

OG tokenını tanıtmak için OG oynatıcılardan yararlanma.

Token sahipleri için ücretsiz biletler ve özel deneyimler kazanmak için düzenli promosyonlar başlatmak.

Socios platformuna daha fazla dil desteği ekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ