Bu yazımızda sizlere OG Taraftar Tokenı (OG) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

OG Taraftar Tokenı (OG) Nedir?

Bu yazımızda sizlere OG Taraftar Tokenı (OG) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

OG Taraftar Tokenı (OG) Nedir?

OG Taraftar Token (OG), OG Esports Takımı ("OG") taraftarlarına, Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak takım kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran katılımı ve ödül platformudur.

OG, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirindeki bir yardımcı program tokenıdır ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: OG sahipleri, OG tarafından yayınlanan çeşitli sözleşmeyi bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerine akıllı sözleşme yoluyla oy verebilir.

Ödüller: OG sahipleri, Socios'taki anlaşmalardan ödüller kazanabilir.

Stake etme: Gelecekte, OG ödül kazanmak için stake edilebilir.

OG'nin toplam 5.000.000 token tedariki vardır, bunun 1.274.535'i başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi aracılığıyla taraftarlara dağıtılmıştır. Kalan tokenlar OG tarafından tutulur ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalardan satın alınarak elde edilebilir.

OG Taraftar Token (OG)?

OG Taraftar Token (OG), OG hayranlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak takım kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenıdır. Token, kullanıcıların özel ödüller, takım tanıma ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür. OG token sahipleri, OG tarafından yayınlanan çeşitli "hayran kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. OG, sözleşme sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Katılımcı sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlerde oylama, yarışma ve sınavlarda rekabet etme, benzer fikirlere sahip kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme, vb.) Ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir:

Resmi OG ürünlerinde özel indirimler.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Gelecekteki OG tokenı yardımcı programı şunları içerir:

VIP ürün ve hizmetlerini kullanmak için OG tokenlarını harcamak.

Ortak uygulamalara / sitelere OG erişimini entegre etme.

Token Tahsisi

OG'nin toplam 5.000.000 token tedariki vardır ve bunların yaklaşık 1.274.535'i bir Taraftar Token Teklifi aracılığıyla takım taraftarlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenlar OG tarafından tutulur ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalardan satın alınarak elde edilebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ