Kripto piyasası dalgalı bir dönem yaşıyor, bazı kripto paralar önemli kayıplar yaşarken diğerleri önemli kazançlar görüyor.

OKB (OKB) ve Solana (SOL) Dökümü; Orbeon Protokolü (ORBN) Ön Satışta %1400 Fırladı

Kripto piyasası dalgalı bir dönem yaşıyor, bazı kripto paralar önemli kayıplar yaşarken diğerleri önemli kazançlar görüyor. Değerinde önemli bir düşüş gören bu tür iki dijital para OKB (OKB) ve Solana'dır (SOL). Bu arada, Orbeon Protokolü (ORBN) dik bir yükseliş yörüngesinde.

Orbeon Protokolü (ORBN), öz sermaye ile desteklenen fraksiyonlara ayrılmış NFT'leri kullanarak kitle fonlaması ve risk sermayesi endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan benzersiz bir merkezi olmayan yatırım platformudur. Orbeon Protokolü (ORBN), ön satışının dördüncü aşamasında %1400'lük büyük kazançlar elde etti. Piyasa analistleri, fiyatın artmaya devam edeceğine inanıyor.

OKB (OKB)

OKB (OKB), günümüzde kripto para birimleri alıp satmak için en popüler yerlerden biri olan OKX ticaret platformunun yerel dijital parasıdır. OK Blockchain Foundation, OKB parasının sahibidir. OKB (OKB), bir Ethereum zinciri ERC-20 tokenidir.

OKB (OKB), OKX borsasının içinde ve dışında birçok farklı şey için kullanılır. OKB (OKB) döviz kurlarının belirlenmesi ve ödenmesi için kullanılabilir. OKB (OKB) ayrıca sahiplerine oy hakkı ve staking için ödüller verir. Pasif gelir elde etmek için OKX borsasında OKB (OKB) tokenleri bulundurmak yeterlidir.

OKB (OKB), fiyatı yükselirken yıla iyi bir başlangıç yaptı. Ancak, OKB (OKB) son zamanlarda dengesini kaybetti ve fiyatı tekrar düşüyor. OKB (OKB), ATH'sinden daha düşük olan 35,87 dolardan işlem görüyor.

Solana (SOL)

Solana (SOL), merkezi olmayan finansal hizmetler sunmak için blockchain teknolojisinin izinsiz doğasını kullanan açık kaynaklı bir projedir.

Solana (SOL) ile ilgili çalışmalar 2017 yılında başlasa da Solana (SOL) Vakfı, 2020 yılına kadar platformu resmi olarak halka tanıtmadı. Solana'nın (SOL) ofisi İsviçre'de bulunan Cenevre'de bulunuyor.

Hisse kanıtı (PoS) ve geçmiş kanıtı, herkesin Blockchain platformunda (PoH) bir konuda anlaşmaya varmasının iki yoludur. Birlikte, Solana'nın (SOL) güvenliğini, işlevselliğini ve hızını geliştirirken Solana'nın (SOL) işlemleri doğrulamak için harcadığı süreyi azaltırlar.

Geliştiriciler, kurumlar ve işletmeler Solana'nın (SOL) özellikleriyle ilgileniyor, ancak Solana (SOL) şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90 daha düşük işlem gördüğü için bazı zor zamanlar geçirdi.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), öz sermaye tarafından desteklenen NFT'leri kullanarak kitle fonlaması ve risk sermayesi endüstrilerini değiştirmeye çalışan devrim niteliğinde merkezi olmayan bir yatırım platformudur. Bu fraksiyonel NFT'ler ile Orbeon Protocol (ORBN) kullanan kişiler startuplara hızlı bir şekilde yatırım yapabilir ve para kazanabilir.

Orbeon Protokolü (ORBN), akıllı sözleşmelerinde asla değiştirilemeyen veya ortadan kaldırılamayan “Doldur ya da Öldür” özelliğine sahiptir. Bu, yatırımcı fonlarını korumak içindir. İşlev, girişim zamanında yeterli parayı toplayamazsa Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcılarının paralarını otomatik olarak geri almalarını sağlar.

Ön satışının ilk dört aşamasında, Orbeon Protokolü (ORBN) çok büyüdü. Orbeon Protokolü (ORBN) şu anda ön satışının beşinci aşamasında ve şu ana kadar %1400'lük büyük kazançlar elde etti. Pazar analistleri, fiyatın ön satıştan önce %6000 artacağını düşünüyor. Orbeon Protokolü (ORBN) sahipleri, platformun nasıl çalıştığı konusunda oy kullanabilir, işlem ücretlerinde ve stake etmede indirim alabilir ve hatta özel olarak katılabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ