Kripto ticaret platformu OKCoin Çarşamba günü yaptığı açıklamada, beş token BAT, DCR, XLM, ADA ve ZEC ticaretini askıya alacağını açıkladı.

OKCoin, Düşük İşlem Hacimleri Nedeniyle Beş Altcoin’i  Askıya Aldı

Kripto ticaret platformu OKCoin Çarşamba günü yaptığı açıklamada, beş token BAT, DCR, XLM, ADA ve ZEC ticaretini askıya alacağını açıkladı. Şirket, bu askıya alma işleminin piyasadaki iyileştirme sürecinin bir parçası olduğunu ve hareketin önceden planlandığını belirtti.

Şirket, web sitelerindeki resmi bir yazıda şu vurguyu yapıyor:

“Düşük hacimli tokenlar için ticareti askıya alarak varlık pazarımızı iyileştiriyoruz. Alım satım amaçlı bir askıya alma işlemi yalnızca bu işlem yapma yeteneğini etkiler, bu belirli varlıkları yatırma, saklama ve geri çekme yeteneğinizi etkilemez. Bu düşük hacimli varlıkları askıya alarak, döviz likiditemiz değer verdiğiniz varlıklara daha tutarlı bir şekilde yönlendirilerek daha aktif ve daha derin pazarlara yol açacaktır. ”

OKCoin ayrıca askıya almanın sürecin sadece bir tarafı olduğunu ve diğer tarafında yeni varlıkların değerlendirilmesine yardımcı olan en iyi uygulamaları listelediğini de ekledi. Ancak şirket, askıya alınan projelerin gerçek işlem hacimlerini gönderide yayınlamadı. Söz konusu tüm tokenlerden en şaşırtıcı olanı, Ripple ve SWIFT gibi kullanılabilirlik açısından en önemli kripto paralardan biri olarak kabul edilen Stellar (XLM) gibi görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ