OKEx C2C platformunda kripto para birimi NEO (NEO) ile QTUM (QTUM) ve Exchange Union (XUC) ‘yu desteklemeyi bırakacak.

OKEx C2C Platformunda NEO’yu Liste Dışı Bıraktı XRP ve BCH’yi Destekledi

Malta merkezli lider kripto para borsalarından OKEx'in 22 Şubat’ta yaptığı basın açıklamasına göre, Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash’i (BCH) müşteriden müşteriye (C2C) işlem platformunda listeledi. 

Basın zamanında günlük işlem hacimine göre ilk üçüncü kripto borsası olan OKEx, kullanıcılarının şimdi desteklenen  beş fiat para birimi ile XRP ve BCH almasına veya satmasına izin veriyor: İngiliz sterlini (GBP), Çin renminbi (CNY), Vietnamca dong (VND) , Rus Rublesi (RUB) ve Tayland Bahtı (THB) OKEx C2C işlem platformunda artık destekleniyor. Tayland bahtı şubat ayının ortalarında OKEx C2C platformuna eklendi.

 En son yükseltme sırasındaki, duyuruya göre OKEx C2C platformundaki tüm servisler normal kalacaktır. Platform, kullanıcıların kendi seçtikleri döviz kurları ve ödeme yöntemiyle işlem yapmalarına olanak sağlarken buna ek olarak fiat kullanarak sıfır işlem ücreti ile diğer kullanıcılardan kripto alıp satmalarını sağlıyor.

 Yeni listelemeler halihazırda desteklenen en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ‘yi kapsıyor. OKEx aynı zamanda üç kripto para birimini desteklemeyi keseceğini duyurdu: 25 Şubat’ta OKEx, 17. sıradaki kripto para birimi NEO (NEO) ile QTUM (QTUM) ve Exchange Union (XUC) ‘yu desteklemeyi bırakacak.

 Son zamanlarda, OKEx, platformunda Bitcoin SV (BSV), QTUM, DASH (DASH) ve NEO’yu 3x kaldıraç seçeneği ile Bitcoin veya Tether karşısında işlem görmelerini sağlayan dört yeni kripto işlem çiftini listeledi.

 Yeni listelenen XRP, ocak ayında ikinci sıradaki pozisyonunu yitirerek basın zamanındaki piyasa değerine göre en büyük kripto para birimlerinde üçüncü sıraya geriledi. Son zamanlarda, Japon finansal hizmetler temsilcisi devi SBI Holdings’in CEO’su Ripple’ı kripto endüstrisinin geleceği konusunda iyimser kalmanın nedenlerinden biri olarak belirtti.

 Ağustos 2017’de bir Bitcoin hard forku sonucu olarak oluşturulan bir kripto para birimi olan Bitcoin Cash, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para olarak sıralandı. Son zamanlarda, ABD merkezli büyük kripto para borsası ve cüzdan servis sağlayıcısı Coinbase, Coinbase Cüzdanında BCH’yi listelemişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ