OKEx, EOS / USDT Vadeli işlem ticareti için lansman tarihini açıkladı

OKEx, EOS / USDT Vadeli İşlem Ticareti İçin Lansman Tarihini Açıkladı

Kripto para borsası OKEx, 2 Aralık 2019'da saat 06: 00'da [UTC] yayınlanacak olan bir özellik olan EOS / USDT Vadeli İşlemleri alım satım işleminin başladığını duyurdu. Platform, OKEx Vadeli İşlem pazarındaki EOS / USDT Vadeli İşlem sözleşmelerinde 0,01x - 50x kaldıracı ortaya çıkardı. Diğer özellikler arasında 0,1 EOS kontrat birimi ve 0,001 saniye boyutu bulunmakta.

OKEx, bu yılın kasım ayının ikinci haftasında Tether marjlı Vadeli İşlemleri başlattı ve 5 Kasım'da başlayan bir simülasyonu gerçekleştirdikten sonra, borsa işlem platformunda BTC / USDT teklifini listeledi.

OKEx CEO'su Jay Hao konuyla ilgili olarak daha önce şu açıklamayı yapmıştı:

“USDT Vadeli İşlem Sözleşmemizin simülasyonu çok başarılı geçti ve OKEx topluluğundaki yatırımcılardan olumlu geri dönüşler aldık. OKEx'te, kripto para birimi ticareti için güvenli, güvenilir ve istikrarlı bir ortam geliştirdik ve müşterilerimizin çıkarlarına göre yeni hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Büyüyen uluslararası kullanıcı tabanımızın çıkarlarını karşılamak için Vadeli İşlemler pazarımıza ve Sürekli Swap pazarının yanında USDT lineer sözleşmesini eklemek için heyecanlıyız. ”

Desteklenen Kriptolar

Halen USDT marjlı Vadeli İşlemler, Bitcoin [BTC] ve Ethereum [ETH] işlemlerini desteklemekte. Yukarıda sözü edilen stablecoin bazlı türev sözleşmelerine ek olarak, kripto-para birimi borsası, Litecoin [LTC], Bitcoin Cash [BCH], Ripple [XRP], Ethereum Classic [ETC], Tron [TRX] ve USDT margin işlemlerini yürütüyor. Vadeli İşlemler piyasasında Bitcoin SV [BSV] ise yakında yer alacak.

Ayrıca, Bitcoin’in yüksek oynaklığı, Vadeli İşlem piyasasının hız kazanmasına yol açtı. Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemleri ticareti BTC'ye olan güçlü kurumsal ilgiyi vurguladı. Ek olarak, önde gelen kripto para borsası Binance’in Vadeli işlemelr günlük hacmi de beta lansmanını takiben 24 Eylül’de yayına girdikten sonra önemli bir başarı kazandı. Binance vadeli işlem ticaret hacmi ilk defa 1 milyar doların üzerine çıktı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ