TradeSanta’nın hesabını OKEx’e bağlayın ve işlem hacminizi 100 dolara kadar artırın. Kampanyanın şartları hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

OKEx ile işlem yapıyor musunuz? Ücretsiz kripto botlarına erişin!

Otomatik kripto para ticareti için bulut tabanlı yazılım olan TradeSanta ile dünyanın likidite açısından en iyi 10 borsalarından biri olan OKEx arasındaki ortaklığın bir bileşeni olarak, şimdi bir aylık Temel plan alabilir ve ücretsiz 49 bot'a kadar çalıştırabilirsiniz.

TradeSanta’nın hesabını OKEx’e bağlayın ve işlem hacminizi 100 dolara kadar artırın. Kampanyanın şartları hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

TradeSanta'nın üstünde aktif bir Temel aboneliğiniz var mı? Hizmet, hesabınıza bir ücretsiz ay ekleyecektir.

Yatırımcılara 7/24 dalgalanmaları takip eden bir yazılım çözümü sunan TradeSanta, çok çeşitli ticaret çiftlerine ve düşük ücretlere erişmenize yardımcı olmak için OKEx ile ortaklık kurdu.

Böyle bir ortaklığın nedenlerinden biri, OKEx'in kullanımı kolay bir platform olarak tanımlandığı ve yeni başlayanlara hızlı KYC prosedüründen sonra ticarete başlama fırsatı veren şirketin blogunda açıklanmaktadır.

TradeSanta, iki botla ücretsiz bir başlangıç ve 3 bin dolarlık işlem hacmi sunarken, ayda 14 dolardan daha ucuz paketlere sahip.

Buna ek olarak, tüm yeni gelenler 5 günlük ücretsiz Temel plan denemesini kullanma şansına sahiptir.

 Ancak, yukarıda belirtilen OKEx ile yapılan ortaklık yarışmasında artık Temel planı tüm ay boyunca ücretsiz olarak yürütebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ