Marka Elçileri Daniel Ricciardo, Scotty James ve McLaren F1 pilotu Oscar Piastri, Avustralya Grand Prix'sini kutlamak için Melbourne Sanat Merkezi'ndeki etkinliğe katıldı.

OKX, Avustralya

Marka Elçileri Daniel Ricciardo, Scotty James ve McLaren F1 pilotu Oscar Piastri, Avustralya Grand Prix'sini kutlamak için Melbourne Sanat Merkezi'ndeki etkinliğe katıldı.

Ticaret hacmine göre en büyük ikinci kripto borsası ve önde gelen bir Web3 teknoloji şirketi olan OKX, bugün önümüzdeki aylarda Avustralya'da bir ofis açacağını duyurdu.

Duyuru, Avustralya'nın kripto topluluğu için Melbourne Sanat Merkezi'nde düzenlenen özel bir etkinlikte yapıldı ve OKX Elçileri Scotty James ve Daniel Ricciardo katıldı.

30 Mart'ta Avustralya Grand Prix'si başlıyor ve Avustralyalı Oscar Piastri ve Lando Norris'in kullandığı OKX sponsorluğundaki McLaren F1 Team arabasını gösterecek.

OKX'in Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Haider Rafique şunları söyledi: "Hedefimiz açık - dünyanın lider kripto platformu olmak. Avustralya'yı bu stratejinin vazgeçilmez bir parçası ve önemli bir büyüme pazarı olarak görüyoruz. Avustralya'da şimdiden bu kadar güçlü bir kripto alımıyla, yerel pazara bağlıyız ve güçlü bir yerel ofis kurmayı hedefliyoruz."

Avustralyalı F1 pilotu ve OKX Elçisi Daniel Ricciardo şunları söyledi: "OKX'in kendi ülkemde bir ofis planladığını görmek beni çok heyecanlandırıyor. Bugün OKX ekibi ve kripto topluluğu ile kutlama yaparken harika zaman geçirdim. Avustralya'da OKX için gelecek parlak görünüyor."

Avustralyalı Olimpik snowboardcu ve OKX Elçisi Scotty James şunları söyledi: "Crypto asla uyumaz ve OKX topluluğunu oluşturmaya devam ediyor. Avustralya kripto için özel bir yer ve OKX'in Avustralya'da bir ofis açacağını duyurması heyecan verici."

OKX'in güven ve şeffaflık taahhüdü, aylık olarak Proof of Reserves (PoR) yayınlamasıyla sergilenir. Üçüncü taraf verilerine göre OKX, 8,9 milyar ABD doları ile büyük borsalar arasında en büyük %100 temiz rezerve sahip. Rezervler ve yükümlülükler, OKX web sitesinde güvenilir olmayan araçlarla kendi kendini doğrulayabilir.

OKX Hakkında

OKX, Web3'ün geleceğini inşa eden dünya lideri bir teknoloji şirketidir. Her yerdeki yatırımcılar ve profesyonel tüccarlar için en hızlı ve en güvenilir kripto ticaret platformlarından biri olarak bilinen OKX'in kripto borsası, ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük ikinci kripto borsasıdır ve 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilmektedir.

OKX'in önde gelen öz gözetim çözümleri arasında, kullanıcıların DEX'lere, NFT pazar yerlerine, DeFi'ye, GameFi'ye ve binlerce dApp'e erişimi genişletirken varlıkları üzerinde daha fazla kontrole sahip olmalarını sağlayan Web3 uyumlu OKX Cüzdan yer alıyor.

OKX, aralarında İngiltere Premier Ligi şampiyonu Manchester City F.C., McLaren Formula 1, The Tribeca Festival, golfçü Ian Poulter, Olympian Scotty James ve F1 pilotu Daniel Ricciardo'nun da bulunduğu dünyanın en iyi markaları ve sporcularından bazılarıyla ortaktır.

OKX kendini şeffaflığa ve güvenliğe adamıştır ve Rezerv Kanıtını aylık olarak yayınlar.

OKX hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamamızı indirin veya şu adresi ziyaret edin: okx.com

Bu duyuru sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım, vergi veya hukuki tavsiye verme amacı taşımaz ve dijital varlıkların satın alınması, satılması veya elde tutulmasına yönelik bir teklif olarak değerlendirilmemelidir. Sabit paralar da dahil olmak üzere dijital varlıklar yüksek derecede risk içerir, büyük ölçüde dalgalanabilir ve hatta değersiz hale gelebilir. Finansal durumunuz ışığında, dijital varlıkları alıp satmanın veya tutmanın sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice değerlendirmelisiniz. Özel durumunuzla ilgili sorularınız için lütfen hukuk/vergi/yatırım uzmanınıza danışın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ