2021 yılının sükse yapan koinlerinden biri Shiba Inu oldu.

2021 yılının sükse yapan koinlerinden biri Shiba Inu oldu. Meteorik yükselişle yatırımcılarına önn-emli karlar getiren SHIB sonrasında yaşanan düşüş ile gündeme geldi. Ancak ekibin yoğun çalışması ve projeyi ileriye taşımak adına etkin mücadelesi kripto para topluluğunda Shiba Inu’yu popüler kılmaya devam ediyor.

Son zamanlarda ise yaşanan bir gelişe Shiba Inu topluluğu için olumsuz bir duruma işaret edebilir. Token yakma mekanizmasının S hiba Inu fiyatı için ne kadar önemli olduğu kripto para topluluğunda çok iyi biliniyor.

Arzın azaltılması anlamına gelen token yazma mekanizmasının Shiba Inu projesinde uygulanabilir olma noktasında öncüsü olan Steven Cooper geçtiğimiz günlerde şok bir açıklama yaparak kendisinin ve şirketi olan Bigger Entertainment’ın kripto para sektöründen ayrılacağını vurguladı.

Cooper ayrılığın nedeni olarak Shiba Inu projesinin, şirketinin vizyonuyla uyumsuz olduğuna uyumsuz olduğuna dikkat çekiyor. Kendilerinin şirket olarak inşa etmek istedikleriyle SHIB projesinin yürüyemeyeceğinin altını çizen Cooper, başta Shiba Inu olmak üzere elindeki tüm kripto paraları da sattığını vurguladı.

Shiba Inu arzının azaltılmasına önemli katkılar sunan Steven Cooper’ın piyasadan çekilmesi ve projeyi terk etmesi Shiba Inu için olumsuz bir örnek teşkil ediyor.

Token yakma mekanizmasının devamı Shiba Inu için hayati önem taşıyor. Zira SHIB projesinin arzı çok fazla ve katrilyonluk seviyede.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ