Omisego ne zamandan beri kullanılıyor?

Omisego Ne Zamandan beri Kullanılıyor?

OmiseGO, finansal kurumlar, ağ kapıları ve ödeme işlemcisi arasında temel koordinasyon sorunlarıyla ilgilenir. Ethereum ana ağına bağlıdır ve bu ağları sayesinde havale, bordro, ticaret, tedarik gibi talepler üzerine finansal işlemleri gerçekleştirebilecek ucuz olanaklı bir kuruluştur.

Omisego tarihi

 OmiseGO, JunHasegawave Donnie Harinsut tarafından oluşturulmuşur. 2013 Yılında Tayland’da kurulan ve devam eden bir kurumdur. Omisego ekibi Hydrachain, Golem, Tendermint ve Cosmos gibi birçok blok zinciri kullanıcısı ile beraber çalışmıştır.  OmiseGo ile müşterileri, fiyat belirleme, farklı kaynakları kullanma ve gözetleme haklarına sahip olan, ilişkilendirmeyi garanti edebilecek program geliştirme olanağı verildiği belirtilmiştir. OmiseGo blok zinciri, Ethereum ana ağıyla sıkı sıkıya koordine edilmiştir.  Kredi ve sanal nakit kart, otomatik ödeme ve gerçek zamanlı iletişim gibi imkanlara sahiptir. Ödemeler, transferler, bağlılık ve puanlar açısından omiseGO cüzdanları her açıdan esnektir. Kendi tasarımınızı oluşturup, özel uygulamalar da geliştirebilirsiniz. OmiseGOBlockchain, merkezi olmayan blok köprü geçididir.

OmiseGO (White-labelWallet) dijital cüzdanlarla, birçok sektörde ödeme çözümleri geliştirmek ve özelleştirmek gibi özelliklere sahiptir. OmiseGO şebekesinde tüm kullanıcılarla yapılacak olan işlemler, “Fiat Money”   yani komut usulü para tarafından serbestçe ticarete tabi tutulabilecektir. İnternet ticaretinin sınırlarının büyük ölçüde olmasından dolayı, herhangi bir iş yerinin kendi ülkesinin dışına açılmasında kolaylıklar sağlanacağı da şirket sahipleri tarafından belirtilmiştir. Bölgelerdeki pek çok platform arasında odak noktasını Güneydoğu Asya’ da tutmuştur.

Omisego ile Geleceğe Yatırım 

Müşteriler, yüksek kalitede erişebilirlik, sigorta, devlet hizmetleri ve mobil ek ödemelerle desteklendikleri için çalışmaya karar vermişlerdir. Küçük işletmelerden, orta ve daha büyük işletmelere kadar destek sağlamaktadırlar. Tayland'ın en büyük iletişim şirketlerinden olan True ve Tayland'ın önde gelen yerli bütçeli hava yolu şirketi NokAir gibi önemli şirketlerle çalışmaktadırlar. Gelecek vadeden işletmeler portföyü oluşturmayı, müşteri tabanını yükseltmeyi ve stratejik ortaklarla sinerji oluşturarak, finansal destekleriyle bölgesel ve küresel anlamda uzun vadeli büyümeyi öngördüklerini belirtmişlerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ