Her Netflix ve Spotify NFT'nin 349 dolarlık sabit bir fiyatla satılacağını unutmamak önemlidir.

Ömür Boyu Netflix ve Spotify

Her Netflix ve Spotify NFT'nin 349 dolarlık sabit bir fiyatla satılacağını unutmamak önemlidir.

NFT temel çözümleri aracılığıyla Revuto, daha fazla abonelik tabanlı hizmetlerle ortaya çıkmayı ve istenmeyenleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Hırvat Web3 abonelik ve biletleme çözümü sağlayıcısı Reuto, Fungible Tokens (NFT'ler  çözümünü kullanarak Netflix ve Spotify için ömür boyu üyelik sunduğunu duyurdu. Web3 girişimine göre, bu ömür boyu model aboneliği, Revolution NFT aracılığıyla yapılacak ve 10.000'den fazla kişi bu model için uygun olacaktı. Reuto'nun iş geliştirme başkanı Dino Ivankoviç, bu girişimin son kullanıcıya daha fazla kontrol getirmeyi amaçladığını açıkladı.

Son kullanıcıya daha fazla kontrol getirmeyi amaçlıyoruz. NFT teknolojisi, kullanıcıların kullanılmayan aboneliklerini, onları kullanacak başkalarına göndererek veya satarak para kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar gelecekte bile kiralayabilirler.

Sınırlı sayıda, 10.000 NFT düşüşü 13 Temmuz'da piyasaya sürülecekti. Her Netflix ve Spotify NFT'nin 349 $ sabit fiyattan satılacağını unutmamak önemlidir. Banka/kredi kartı veya kripto yoluyla satın alınabilir. Kullanıcılar NFT tokenine sahip oldukları sürece, şirket her ay aboneliklerini karşılamak için fon ekleyeceğinden ücretsiz Netflix ve Spotify hizmetlerine erişebilirler.

Reuto NFT Damlası Nasıl Çalışır?

Darphaneden sonra Reuto uygulamasında NFT'yi kullanmak için kullanıcılara benzersiz bir kod verilecektir. Oradan, Netflix ve Spotify hesaplarına eklenmek ve kullanılmak üzere Mastercard'a dayalı Revuto Sanal Banka Kartı alacaklardı.

Rapor ayrıca abonelik NFT'lerinin kripto borsalarında alınıp satılabileceğini de açıklıyor. Bu, bu tür NFT için ikincil pazarların büyümesini genişletecektir. NFT'nin el değiştirmesi durumunda eski kullanıcının dijital banka kartının iptal edileceği ve ardından yeni kullanıcılara yenisinin sağlanacağı için bunun bir sorun olmayacağı da açıklandı. NFT temel çözümleri aracılığıyla Revuto, daha fazla abonelik tabanlı hizmetlerle ortaya çıkmayı ve istenmeyenleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Reuto'nun CEO'su ve kurucu ortağı Vedran Vukman'a göre, bu girişim, aktif ve doğrulanmış kullanıcılarından gelen geri bildirimler sonrasında gerçekleştirilmiştir.

350.000 aktif ve doğrulanmış kullanıcımızdan aldığımız geri bildirimlere dayanarak, topluluğa tam olarak istediklerini vermeye karar verdik . Sabit bir abonelik ücretini garanti eden, arkadaşlarıyla veya aile üyeleriyle basit bir şekilde paylaşabilecekleri bir çözüm ve düz yol. Ayrıca, hizmeti kullanmamaları durumunda, kullanıcılar paralarını geri alabilir ve hatta NFT'leri satarak kar elde edebilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ