Yatırımcı Podcast'inin ev sahiplerinden olan Preston Pysh, yakın zamanda Bitcoin'in (BTC) gelecekte altından daha iyi performans göstermeye devam edebileceğini tahmin etti.

Önde Gelen Yatırım Danışmanı: Bitcoin (BTC) Altından Daha İyi Performans Sağlayacak

Yatırımcı Podcast'inin ev sahiplerinden olan Preston Pysh, yakın zamanda Bitcoin'in (BTC) gelecekte altından daha iyi performans göstermeye devam edebileceğini tahmin etti. Bu nedenle, her şeyi başlatan kripto para birimi çok daha büyük bir altın turta alacak gibi görünüyor.

Altın S&P 500'den Daha İyi Performans Gösteriyor

ABD borsasında güç tükenmiyor ve Dow tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 29.000'e ulaşıyor. Ancak, altın Mart 2019'dan beri kükreyen ABD borsalarından daha iyi performans gösteriyor.

Altın, İran ile gerginliğin artması nedeniyle ons başına psikolojik olarak önemli 1,600 dolar seviyesine dokundu. Trump yönetimi İran ihtilafını “daha sakin kafalarla” çözmeye karar verdikten sonra, altının fiyatı merak uyandırdı.

BTC'nin Yüzde Biri

Bitcoin’in 2010’lardan itibaren yüzde 9 milyonluk rallisine rağmen, Pysh hala yatırımcıların bazı yıldız kazançlarını cebe sokmak için yatırım portföylerinin sadece yüzde birini BTC'ye tahsis edebileceğine inanıyor. Bunun, S&P 500'e yatırılan diğer yüzde 99'unun getirilerini karşılamaya yeterli olduğuna dikkat çekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ