XRP fiyatı yeşil renkte ve yaklaşık yüzde 8 artış gösteriyor, bu arada üç büyük ODL koridorundaki XRP Likidite Endeksi neredeyse hiç büyümüyor.

XRP fiyatı yeşil renkte ve yaklaşık yüzde 8 artış gösteriyor, bu arada üç büyük ODL koridorundaki XRP Likidite Endeksi neredeyse hiç büyümüyor.

Kripto pazarı yeşil renktedir ve CoinMarketCap'e göre yüzde 14,93 büyüyen Tezos (# 10) ve Bitcoin Cash (# 5) ile ilk on listeye liderlik eden devasa büyüklükteki fiyat çöküşüne bir ara veriyor.

Bitcoin, kendisi 5.000 $ 'ın ortasında tutunurken yüzde 12.09 artış gösteriyor. Ancak, bir tüccar 4.800 doların altına düşen bir başka fiyat düşüşünün fiyat çöküşüne devam edebileceğini ve bununla birlikte XRP'yi alabileceğini söylüyor.

Bu arada, XRP likidite Endeksi üç büyük ODL koridorunda - Meksika, Avustralya ve Filipinler - neredeyse hiç artış göstermemekte.

BTC düşüşü XRP'yi 0,05 $ seviyelerine gönderebilir ’

Twitter'da "JOKER" adıyla çalışan bir tüccar, Bitcoin fiyatının ikinci kez alt mavi çizgiyi destek olarak test ettiği bir grafik yayınladı. "JOKER" daha önce BTC'nin bu eğriye yaklaştıktan sonra parabolik bir artış gösterdiğini tweetledi.

Ancak, Bitcoin'in 4,800 dolarlık alanın altına düşmeye devam etmesi halinde fiyatın 2,300 dolara düşerek yüzde 50 daha düşebileceğini kabul ediyor.

Tüccar bunun gerçekleşmesi durumunda XRP fiyatının 0,05 dolarlık bölgeye düşeceğini söylüyor.

XRP Likidite Endeksi Büyümüyor

Şu anda XRP ticareti yapan üç platformda düzenli olarak XRP likidite artışı gösteren Twitter botu, bu endeksin yükselişinin önemli ölçüde yavaşladığını tweetledi.

İzlediği üç ODL koridoru - Meksika'daki Bitso, Filipinler'deki Coins.ph ve Avustralya'daki BTC Piyasaları - XRP fiyatı 0.19 $ 'dan 0.15 $' a ve daha sonra - 0.13 $ 'a düştüğü için son birkaç günde neredeyse hiç artış göstermedi.

Mevcut likidite hacmi rakamları, önceki rakamlarının kaydedilmesinden bu yana pek değişmedi.


Bitcoin zaten % 45 arttı

Tüccar Scott Melker, Twitter kripto topluluğuyla bazı iyi haberleri paylaştı ve Bitcoin'in şimdiden 3.600 $ 'lık düşük seviyesinden % 45 arttığını söyledi.

 Bununla birlikte, BTC de geçen haftadan hızla düştüğü 8.000 $ seviyesinden yüzde 35 daha düşük vaziyette.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ