Polygon tarafından desteklenen NFT Marketplace, OnePlanet, MetaToyDragonZ'un (MTDZ) küresel genişlemesi için teknik ve ekosistem desteği sağlamak üzere Sandbox Network ile ortaklık kurdu.

OnePlanet NFT Marketplace, Sandbox Network Tarafından MTDZ ile Ortak Oldu

Polygon tarafından desteklenen NFT Marketplace, OnePlanet, MetaToyDragonZ'un (MTDZ) küresel genişlemesi için teknik ve ekosistem desteği sağlamak üzere Sandbox Network ile ortaklık kurdu.

Sandbox Network, oyun, eğlence ve spor sektörlerinde içerik oluşturucu IP'sinden aylık 3 milyardan fazla görüntüleme ile Güney Kore'deki en önde gelen YouTube Çok Kanallı Ağı'dır.

Sandbox Network, Klaytn'de kendi NFT Meta Toy DragonZ'sini geliştirdi ve içerik oluşturucuları Web3 topluluğuna başarıyla bağladı. MTDZ, Meta Oyuncak Dünyası (MTW) oluşturarak ve çeşitli çok zincirli oyunlar ve metaverse projeleri başlatarak ekosistemini genişletmeyi planlıyor.

Bu Ekim ayında MTDZ'nin zincirini Klaytn'den Polygon'a genişlettiği ve yeniden markalanan MTDZ 2.0'ı gelecek yılın başında piyasaya süreceği açıklandı. MTDZ'nin IP'sine dayalı bir P2E oyun projesi olan Meta Toy City, Kapalı Beta Testine bu ay başladı ve resmi çıkışı gelecek yıl gerçekleşecek. Polygon'a özel bir NFT pazarı olarak OnePlanet, NFT ve Polygon'daki oyun projelerinin kilometre taşlarına ulaşması için geniş bir yelpazede destek sağlıyor.

OnePlanet ayrıca projelerin NFT'lerine daha fazla yardımcı program eklemeleri için teknik destek sağlar; örneğin, her projenin yerel ERC-20 belirteci ile NFT ticaretini uygulamak. Bu ortaklık aracılığıyla OnePlanet, MTDZ'nin Polygon ekosistemine genişlemesini ve daha geniş bir küresel kullanıcı yelpazesine ulaşmasını destekleyecektir.

“Projelerin küresel olarak genişlemesi için en uygun ekosistem olan Polygon'a harika ortaklar getirmekten mutluluk duyuyoruz. OnePlanet CEO'su Pryce Cho, "OnePlanet, ortaklarımızı Polygon'a yerleşmeleri ve büyümeleri için sürekli olarak destekleyecektir" dedi.

OnePlanet ayrıca gelecek vaat eden Sandbox Network projelerini Polygon ekosistemine dahil etmek için gelecekteki ortaklıklar konusunda da anlaşmaya vardı. OnePlanet özellikle, Animoca Brands'in Derby Stars ve Tower Token gibi önemli oyun projeleriyle işbirliği yapma deneyimine dayalı olarak basım ve pazar yeri hizmeti sunarak Meta Toy City'ye lansman ve pazarlama desteği sağlayacak.

OnePlanet Hakkında

OnePlanet, sahiplerinin NFT'lerinin yardımcı programlarını tanımlayıp genişletebildikleri Çokgen tabanlı bir NFT pazarıdır. NFT ticareti yapmak için bir pazar yeri olarak başlayan OnePlanet, bir projenin gelişimini hızlandırmak için sahipler ile Teknik altyapı arasında anlamlı iletişim sağlamak için Sosyal özellikler de sağlar.


Korumalı Alan Ağı Hakkında

Sandbox Network, oyun, eğlence ve spor gibi çeşitli sektörlerde içerik oluşturucu IP'sinden aylık 3 milyardan fazla görüntüleme alan, Güney Kore'de tanınan bir YouTube Çok Kanallı Ağı'dır. Şirket ayrıca Klaytn'de kendi NFT Meta Toy DragonZ'sini geliştirdi ve içerik oluşturucuları Web3 topluluğuyla başarılı bir şekilde bir araya getirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ