Orbeon Protokolü (ORBN), öz sermayeyi NFT'lere dönüştüren ve bunları ön satış etkinlikleri aracılığıyla halka satan merkezi olmayan platformuyla kripto para dünyasında büyük bir sıçrama yaptı.

Orbeon Protokolü (ORBN): 2023

Orbeon Protokolü (ORBN), öz sermayeyi NFT'lere dönüştüren ve bunları ön satış etkinlikleri aracılığıyla halka satan merkezi olmayan platformuyla kripto para dünyasında büyük bir sıçrama yaptı. Orbeon Protokolü'nün (ORBN) ön satışında %1988 oranında artması ve Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) gibi yerleşik kripto para birimlerini geride bırakmasıyla, başlangıç finansmanına yönelik benzersiz yaklaşımı büyük ilgi gördü.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), öz sermayeyi NFT'lere dönüştürerek ve bunları küçük parçalar halinde genel halka satarak yeni başlayanların sermaye artırma şeklini dönüştürmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir platformdur.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) en önemli avantajlarından biri, yeni başlayan şirketlere sermaye artırmaları için daha demokratik ve şeffaf bir yol sunmasıdır. Öz sermayeyi temsil etmek için NFT'leri kullanan startup'lar, küçük mülkiyet paylarını perakende yatırımcılar da dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye satabilir.

Orbeon Protokolünün (ORBN) bir başka avantajı da, sahiplik haklarının açık ve kurcalamaya karşı korumalı olmasını sağlamak için blockchain teknolojisinin gücünden yararlanırken, Orbeon Protokolünün (ORBN) akıllı sözleşmelerinin yatırım sürecini otomatikleştirerek aracılara olan ihtiyacı azaltabilmesidir. .

Orbeon Protokolü (ORBN), platformdaki kullanıcıları teşvik eden bir yardımcı program belirteci olan ORBN'yi de kullanır. Örneğin, kullanıcılar ORBN tokenlerini staking yaparak platforma likidite ekleyebilir ve daha sonra ödül olarak pasif gelir elde edebilirler.

Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışı sırasında hala indirimli fiyatlarla mevcut olan ORBN belirteçleri ile şimdi harekete geçme ve potansiyel olarak devrim niteliğinde yeni bir yatırım yönteminin parçası olma zamanı. Orbeon Protokolü'nün (ORBN) geleceği inanılmaz derecede parlak görünüyor ve 2023'teki en sıcak kripto para birimi olabilir.

Solana (SOL)

Solana (SOL), Mart 2020'de başlatılan üçüncü nesil bir blockchain projesidir. Solana (SOL), dünyanın en hızlı blockchain'i olma hedefiyle tasarlanmıştır.

Bu hedefe ulaşmak için Solana (SOL), Proof of History (PoH) olarak bilinen benzersiz bir mutabakat algoritması kullanır. Bu algoritma, Solana'daki (SOL) işlemlere zaman damgası vurarak ve bunları toplu olarak doğrulayarak çalışır, bu da işlem işleme için gereken süreyi azaltmaya yardımcı olur.

Ancak, Solana (SOL) için her şey iyi haber değil. Mevcut en hızlı blok zincirlerinden biri olmasına rağmen, Solana (SOL) ademi merkeziyet eksikliği nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. Bu, Solana'nın (SOL), Ethereum (ETH) gibi piyasadaki diğer bazı blok zincirleri kadar güvenli ve esnek olmadığı anlamına gelir.

Solana'nın (SOL) fiyatı 260 $'lık zirveden son zamanlarda sadece 8 $'a düştü. Solana (SOL) sahipleri için iyi haber, Solana'nın (SOL) o zamandan beri 22$'lık bir cari fiyata sıçraması.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (DApps) oluşturulmasını sağlayan merkezi olmayan bir blockchain platformudur. Ethereum (ETH), 2014 yılında Vitalik Buterin tarafından oluşturuldu ve o zamandan beri dünyanın en popüler blockchain ağlarından biri haline geldi.

2022, Ethereum (ETH) için çalkantılı bir yıldı; en büyük 2. kripto para birimi, Ethereum (ETH) Birleşmesinden geçiyor ve Ethereum 2.0 piyasaya sürülüyor. Yeni değişikliklerin Ethereum (ETH) ve tokenlerinin performansını nasıl etkileyeceği belirsiz olduğundan, bu olaylar Ethereum (ETH) sahipleri için çok fazla belirsizliğe neden oldu.

Neyse ki, Ethereum'un (ETH) fiyatı 2022'nin sonlarında toparlanmaya başladı ve değeri birkaç ay içinde 1.060 dolardan 1.739 dolara yükseldi. Yine de Ethereum'un (ETH), Orbeon Protokolü'nün (ORBN) değerindeki %1600'lük artışla rekabet edebilmesi için kat etmesi gereken uzun bir yol var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ