Cardano ve Solana, fiyatlarını etkileyen zorluklar yaşadı.

Orbeon Protokolü (ORBN) Kazanç Görürken Cardano (ADA) ve Solana (SOL) Buharı Tükendi

Cardano ve Solana, fiyatlarını etkileyen zorluklar yaşadı. Orbeon Protokolü, geleneksel ilkeleri şimdiden sarsmaya başlayan yeni bir kripto projesidir.

Hem Cardano hem de Solana, farklı nedenlerle fiyatlarını etkileyen bazı zorluklar yaşadı. En yüksek yatırım getirisini arayan yatırımcılar, her iki kripto projesine karşı daha şüpheci olabilir. Bu, pek çok yatırımcının neden %655'lik bir fiyat artışının ardından üçüncü aşamasına giren Orbeon Protokolü ön satışına geçmesinin nedenini açıklayabilir.

Cardano (ADA) ve Solana'nın (SOL) Buharı Tükeniyor Mu?

Cardano, Cardano'yu pazardaki diğer mevcut lider ağlar arasında daha sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir hale getirmeyi amaçlayan Ethereum'un kurucularından biri olan Charles Hoskinson tarafından 2015 yılında kuruldu.

Bitcoin ve Ethereum gibi diğer önde gelen kripto para birimlerinin aksine Cardano, yeni bloklar oluştururken enerji harcamasını önemli ölçüde azaltan bir Proof-of-Stake (PoS) mutabakat mekanizması kullanır. Bu, Cardano'nun akıllı sözleşmelerinin işlevselliği ile iyi bir şekilde birleşir; bu, Cardano ağının merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştiricileri için güçlü ve uygulanabilir bir alternatif sunabileceği anlamına gelir. Bunun yanı sıra Cardano, çoğu yatırımcıdan güçlü destek toplayan, araştırmaya öncelik veren bir ahlak anlayışına sponsorluk yapmaktadır.

Solana, çeşitli hizmetleri ve misli olmayan jetonları (NFT'ler) içeren, piyasadaki bir başka popüler kripto para birimidir. Solana ağı, diğer kripto projeleri arasında enerji verimliliği, daha düşük ağ ücretleri ve birden fazla blok zincirinde hızlı işlemlerle dikkat çekiyor.

FTX ve Alameda Research, Solana projesini ve ekosistemini yıllardır güçlü bir şekilde pazarladı. Ancak Solana, FTX ve Alameda Research'ün son dönemdeki çöküşü nedeniyle olumsuz etkilendi ve her iki şirket de Solana'nın büyümesinde etkili oldu.

Bilançoya göre, iflas eden borsa 982 milyon doların üzerinde SOL tuttu. Bu nedenle, Solana'nın yerel tokeni SOL'un ani fiyat düşüşünün temel nedeni buydu.

Orbeon Protokolü (ORBN), Düşen Kripto Fiyatlarının Ortasında Popülerliğini Koruyor
Orbeon Protokolü, kitle fonlaması ve risk sermayesi endüstrilerinin geleneksel ilkelerini şimdiden sarsmaya başlayan yeni bir kripto projesidir. Orbeon Protokolü, yeni kurulan şirketlere ve küçük işletmelere yatırım için verimli bir yol sağlayan devrim niteliğinde merkezi olmayan bir yatırım platformudur.

Platform, yeni başlayanların ve küçük işletmelerin kendi öz sermaye destekli misli olmayan tokenleri NFT'lerini basıp çıkararak para toplamalarına olanak tanır. Ardından, bu NFT'ler yatırımcılar tarafından satın alınmak üzere bölümlere ayrılır. İşletmelerin sermaye kazanmasına ve daha hızlı büyümesine olanak tanır ve günlük yatırımcılar 1 dolardan başlayan fiyatlarla fonlamaya katılabilir.

Platform, geleneksel risk sermayesi yatırım prosedürleriyle ilgili zorlukları ortadan kaldırır ve küçük işletmelerin ve yeni başlayanların, her türden yatırımcı aracılığıyla finansman hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlar. Buna ek olarak, süreç boyunca özel bir topluluk oluşturmaya yardımcı olur.

ORBN hizmet tokenii, sahiplerine yönetişimde oy hakları, özel özel yatırım gruplarına erişim, staking, işlem ücreti indirimleri ve geri ödeme dahil olmak üzere birçok avantaj sunabilir. Bu nedenle, kripto uzmanlarının ORBN'nin fiyatının önümüzdeki haftalarda 0,004 $ olan ilk fiyatından 0,24 $'a yükseleceğini tahmin etmesi şaşırtıcı değil.

Çözüm
Cardano (ADA) ve Solana (SOL) farklı felsefelere sahipken, her iki kripto projesi de yavaş benimseme belirtileri göstererek geride kalıyor. Orbeon Protokolü, yatırım için inanılmaz bir fırsat sunabilir ve anlayışlı yatırımcıların Orbeon Protokolünü seçmeye devam etmesine şaşmamalı. Proje çok büyük bir potansiyele sahip; Aslında, ORBN jetonunun değeri ön satış boyunca şimdiden %655 arttı.

Orbeon Protokolü Ön Satışı Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Web sitesi: https://orbeonprotocol.com/

Ön satış: https://presale.orbeonprotocol.com/register

Telgraf: https://t.me/OrbeonProtocol

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ