Orbeon Protokolü (ORBN) şu anda en sıcak ön satışlardan biridir. Fiyatı %1988'den fazla arttı ve yakın gelecekte %6000 artması bekleniyor.

Orbeon Protokolü (ORBN) Ön Satışı, Proje VC

Orbeon Protokolü (ORBN) şu anda en sıcak ön satışlardan biridir. Fiyatı %1988'den fazla arttı ve yakın gelecekte %6000 artması bekleniyor. Orbeon Protokolünün (ORBN) neden bu kadar popüler olduğunu ve zor kazandığınız paraya değip değmeyeceğini öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Orbeon Protokolü (ORBN) Nedir?

Risk sermayesi her zaman yalnızca varlıklı bireyler tarafından erişilebilir olmuştur. Yeni projeler ve fikirler bulma ve bunları gerçeğe dönüştürmek için bunlara yatırım yapma kavramı yeni değildir, ancak makul bütçelere sahip sıradan yatırımcılar bunu asla başaramamıştır. Orbeon Protokolü (ORBN), bunu değiştirmeyi ve VC endüstrisini merkezileştirmeyi planlıyor.

Orbeon Protokolü (ORBN), küçük yatırımcıların yeni işletmeleri işbirliği içinde finanse etmelerine yardımcı olacak bir blockchain platformudur. Bu, yeni bir markayı veya konsepti desteklemek için artık minimum bir yatırım tutarına ihtiyacınız olmadığı ve sermayeye ihtiyacı olan firmaları tarayabileceğiniz özel bir pazaryerine sahip olacağınız anlamına gelir.

Orbeon Protokolü (ORBN) Platformu Nasıl Çalışır?

Temel olarak, platform, katılımcı girişimlerde gerçek öz sermaye ile desteklenen NFT'ler oluşturacaktır. Bu NFT'ler bölümlere ayrılmıştır, bu nedenle en az 1 ABD doları değerinde bir NFT satın aldığınız sürece herkes için daha küçük satın alımlar mevcuttur. Bunu yaptığınızda, tıpkı geleneksel hisse senedi yatırımları gibi, esasen seçilen işin belirli bir bölümüne sahip olacaksınız.

Ancak aracı olmayacak ve şirketler fon ihtiyacı olan girişimler. İş başarılı olabilir veya olmayabilir, bu onları oldukça riskli hale getirir. İşin artı tarafı, eğer işletme belirtilen finansman hedeflerine önceden tanımlanmış bir zaman dilimi içinde ulaşmazsa, yatırımcılar paralarını "Doldur ya da Öldür" olarak bilinen bir mekanizma aracılığıyla geri alırlar.

Orbeon Protokolü (ORBN) platformundaki tüm işlemler, ORBN tokenleri kullanılarak gerçekleştirilir. Erken yatırımcılar, özellikle indirimli olduğu için bu tokenleri ön satış aşamalarında satın alabilirler. Her ön satış aşamasında, Orbeon Protokolü (ORBN) tokeninin fiyatı önemli ölçüde artar, bu nedenle bunlara ne kadar erken yatırım yaparsanız, o kadar yüksek getiri elde edersiniz. Canlı yayına geçtiğinde ve ORBN belirteci borsalarda listelendiğinde, hemen hemen herkesin bu belirteçleri alıp satabileceği için fiyatın fırlaması bekleniyor.


ORBN'nin Uzun Vadeli Potansiyeli Var mı?

Orbeon Protokolü (ORBN) temelde yatırım dünyasını demokratikleştirir ve küçük yatırımcıların önündeki engelleri ortadan kaldırır. ORBN projesi henüz resmi olarak başlatılmamış olsa da, birçok kişi, belirtilen hedeflere ulaştığı sürece geleceği konusunda oldukça iyimser.

Orbeon Protokolü (ORBN), ORBN jetonunu kullanarak çalışacak, bu da tüm işlemlerin yalnızca bu kripto para birimi üzerinden gerçekleştirileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, belirteci destekleyen değer, platforma katılan yatırım topluluğuna bağlıdır.

ORBN sahipleri, işlem ücretlerinde indirimler, yönetişim hakları ve finansman turlarına ayrıcalıklı erişim dahil olmak üzere özel avantajlardan da yararlanır. Şu an itibariyle fiyat, Ekim 2022'deki ilk ön satış aşamasından bu yana %1988'den fazla arttı.

Sonuç olarak, Orbeon Protokolü (ORBN), piyasadaki birçok yeni kripto projesinden biridir, ancak gerçek dünyadaki kullanım durumları ve muazzam potansiyeli sayesinde öne çıkmaktadır. Hem geleneksel yatırımcılar hem de kripto meraklıları, en umut verici işletmelere işbirliği içinde yatırım yapmak ve pasif gelir elde etmek için güçlerini birleştirebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ