Bu yılın başından bu yana, piyasa düşüş görünümünü koruyarak yatırımcıların milyonlarca dolar kaybetmesine neden oldu.

Orbeon Protokolü (ORBN) Yükselmeye Devam Ederken Avalanche (AVAX) ve FTX Token (FTT) Değer Kaybediyor

Bu yılın başından bu yana, piyasa düşüş görünümünü koruyarak yatırımcıların milyonlarca dolar kaybetmesine neden oldu. Avalanche (AVAX), FTX Token (FTT) ve Orbeon Protocol (ORBN) gibi tokenlere yatırım yapmak, portföyünüzü dönüştürmek için gereken sihir olabilir.

Orbeon Protokolü, ön satışının 1. aşamasında %6000 büyüme için bahşiş veriyor. Bu tokenlerin performanslarını ve bu projelerin her birinin görünümünü iyileştirmek için geliştirme ekiplerinin neler yaptığını öğrenmek için okumaya devam edin.


AVAX Büyümeye İlişkin İpucu Veriyor

Geliştirme ekibi yatırımcılara ve tüccarlara projeyi yenilemek için mümkün olan her şeyi yaptığına dair güvence vermiş olsa da, Bitcoin ve çoğu altcoin fiyatlarını düşüren sürekli kripto para çöküşleri Avalanche'ı (AVAX) da etkiledi. Avalanche (AVAX), geçen haftaki fiyat düzeltmesi nedeniyle 50 günlük hareketli ortalamalarının altına düştü. Uzmanlar, tanınmış bir Ethereum rakibi olan Avalanche (AVAX) için çok önemli bir gösterge öngörüyor. Proje hareketli ortalamaları geri alabilirse, bunun kesinlikle büyük bir fiyat rallisini tetikleyeceğine inanıyorlar.

Avalanche (AVAX), merkezi olmayan, açık kaynaklı bir hisse kanıtı blok zinciridir. Diğer blok zincirlerinden farklı kılan akıllı sözleşme işlevine sahiptir. Avalanche yerel tokeni AVAX, blockchain endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Bu parçayı yazarken Avalanche (AVAX), 24 saatlik 734.059.582 USD işlem hacmiyle 14.20 USD'den işlem görüyor.


FTX Token (FTT) Likidite Krizinden Sonra Sıfıra Doğru

FTX Token'in (FTT) işlem hacimleri ve piyasa faaliyetleri, ticaretin son 48 saatinde önemli ölçüde azaldı. Aslında, FTX Token (FTT) son 24 saatte değer kaybetti. Bahamalar merkezli ve ticaret hacmi açısından dünyanın üçüncü büyük borsası olan FTX Token, kripto para erimesi nedeniyle 52 haftanın en düşük seviyesi olan 21.15$'a düştü.

Kripto borsa pazarındaki rekabet oldukça şiddetli. FTX Token (FTT), Binance (BNB) ve Coinbase (COIN) gibi endüstri devleriyle rekabet ediyor. Belirteç düşüşüne neden olabilecek bir diğer önemli neden, düzenleyici gerekliliklere artan ihtiyaç olabilir. FTX Token (FTT) ekibi, tokenin geri tepmesini sağlamak için yetkileri dahilinde her şeyi yapacağına söz verdi. Aslında, yerel tokeni FTT'yi büyük borsalarda listelemek için adımlar attılar.

Basın saatinden itibaren, FTX Token (FTT), 24 saatlik işlem hacmi 1.008.690.676 USD ile 2.79 USD'den işlem gördü.

Orbeon Protokolü (ORBN) Daha Fazla Yatırımcı Çekmeye Devam Ediyor

Orbeon Protokolü (ORBN), giderek daha fazla yatırımcının çoğunluğa atlaması ile çekiş kazanmaya devam ediyor. Proje, kripto ve NFT endüstrisine yeni bir giriş. Proje, herkesin 1 $ gibi düşük bir ilerleme belirtileri gösteren erken aşamadaki işletmelere kısmi olarak yatırım yapmasını kolaylaştırıyor.

Orbeon Protokolü - $ORBN sembolüne sahip yerel bir tokene sahiptir. Token, Orbeon Protokol ekosistemine güç sağlamak için kullanılır. Orbeon Protokolü bir takas protokolüne, bir takasa ve bir cüzdan servisine sahiptir. Uzmanlar, önümüzdeki haftalarda Orbeon Protocol'ün ön satış sırasında %6.000 oranında artacağını tahmin ediyor.

Orbeon Protocol (ORBN) ile birlikte gelen gerçek dünya kullanım durumları göz önüne alındığında, Avalanche (AVAX) ve FTX Token (FTT) jetonları, çoğunluğa katılmak için bir geçiş yapmayı düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ