Bu yazımızda sizlere Orbs (ORBS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ORBS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Orbs (ORBS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ORBS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Orbs (ORBS) Nedir?

Orbs (ORBS), işletmelerin ihtiyaç duydukları blok zincirini seçmelerine olanak tanıyan bir platform yaratıyor:  "Gerçek dünya için" geliştirilmiş bir karma kamu blok zinciri.

Orbs Mart 2019'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri proje oldukça ilgi görüyor. Kurumsal geliştiricilerin şu anda halka açık blok zincirleriyle karşı karşıya olduğu temel kısıtlamaları ele alması planlanan bir Ethereum birlikte çalışabilir blok zinciri platformudur.

Ancak, gerçekten böyle iddialı bir hedefi gerçekleştirebilirler mi?

Bu Orbs incelemesinde size proje, teknolojisi ve ekip üyeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi vereceğim. Ayrıca ORBS tokeninin temel kullanım durumlarını ve uzun vadeli benimsenme potansiyelini de analiz edeceğim.

Orbs Coin Nedir?

Orbs, Ethereum tabanlı projelere ölçek getirmek için yaratıldı. Ethereum ile birlikte çalışan bir nesil katmanı olan açık bir blok zinciridir. Blockchain tabanlı uygulamaların geliştiricileri Ethereum'a Orbs ekleyerek her iki zincirin de avantajlarından yararlanır. Bu, benzersiz güvenlik ve likidite, ekosistemlerin entegrasyonu ve uygun bir ücret yapısıyla düşük ücretler anlamına gelir.

Ethereum'un dezavantajlarından biri ölçeklenebilirlik olmamasıydı, ancak Orbs ve Ethereum geliştiricilerini birleştirerek, uygulamaları şu anda çok sayıda kullanıcıyı desteklediğinde bile Ethereum blok zincirinden yararlanabilirler. Bu, Orb'ların Sanal Zincirler ve Randomize Proof of Stake bir konsensüs algoritması olarak icatları ile mümkün olmuştur.

Orbs İsrail merkezlidir ancak yakın zamanda internet holdingi Kakao ile ortaklık kurduktan sonra Güney Kore'de de bir ofis açmıştır. Orbs, 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip Kakao ağı için blockchain uygulamaları geliştirecek. Orbs ayrıca, Kik kullanıcılarına teşvik sağlamak amacıyla Kin adlı bir kripto para birimi yayınlayan bir sohbet ve mesajlaşma uygulaması şirketi olan Kanada merkezli Kik için özel bir blok zinciri çözümü üzerinde çalışıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ