Bu yazımızda Origin Protocol (OGN) Nedir sorusuna cevap veereceğiz. Son günlerin yükselişteki koinine bir bakalım.

Origin Protocol (OGN) Nedir?

Bu yazımızda Origin Protocol (OGN) Nedir sorusuna cevap vereceğiz. Koin özellikle son günlerde atak yapmış durumda. Son günlerin yükselişteki koinine bir bakalım.

Origin Protocol (OGN) Nedir?

Origin Protocol, eşler arası piyasa yerleri ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlıyor.

Kullanıcılar bu pazarlarda mal ve hizmet satın alabilir veya satabilir ve geliştiriciler Origin blok zinciri tarafından desteklenen kendi uygulamalarını oluşturabilirler.

Origin token (OGN), Origin ekosisteminde bir teşvik, ödeme ve yönetim varlığı olarak kullanılır. Gerçek eşler arası ticareti mümkün kılmak için.

Temel önerisinde, Origin özellikleri:

Daha düşük ücretler: Alıcılar ve satıcılar, aracılar kaldırıldığında daha fazla tasarruf edebilir.

Daha iyi teşvikler: Herkes yeni kullanıcılara atıfta bulunarak, işlemleri artırarak, listeleri tanıtarak ve uygulamalar oluşturarak ağın büyümesine katkıda bulunarak ağda bir hisseye sahip olabilir.

Artan erişim: piyasalara, bankasız nüfus için bile erişilebilir.

Sansür direnci: Eşler arası pazar yerlerinin yasaklanması veya kapatılması zordur.

Temel unsurlarından bazıları şunları içerir:

Kasım 2017'den Temmuz 2018'e kadar özel ve genel token satışları yoluyla 38,1 milyon ABD doları toplandı.

Eşler arası piyasa yerleri oluşturmak için Ethereum tabanlı platform.

Meta işlemler uygulandı, böylece normal kullanıcıların artık Ethereum gaz ücreti ödemesine gerek kalmadı.

Önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi: Origin, kullanıcıları tüm işlemler için Ethereum gaz ücreti ödemekten kurtarmayı ve dolayısıyla kullanıcı deneyimini basitleştirmeyi amaçlayan Ethereum'da meta işlemleri uygulayan ilk projelerden biridir.

Kullanıcı ve geliştirici çekişi: Yazım tarihi itibariyle, 30.000'den fazla Ethereum cüzdanı, yaklaşık 2.000 mal ve hizmet işlemiyle (örneğin, ev paylaşım kiralama, e-ticaret satışları) pazar platformuna kaydolmuştur. 170'den fazla geliştirici GitHub'daki projeye katkıda bulundu ve ekip ayrıca Origin dApp'ı 20 dilde kullanıma sunan 50'den fazla gönüllü çevirmeni bir araya getirdi.

Geliştirici platformu: Origin, tüm platform katılımcılarının kullanıcı deneyimini iyileştirmek için açık kaynaklı protokoller, geliştirici kitaplıkları, pazar yeri oluşturma araçları ve son kullanıcı uygulamaları sağlar.

Ekip ve yatırımcılar: Proje, seri girişimciler ve PayPal, YouTube, Google, DropBox vb.'den deneyimli ekip üyeleri tarafından yönetiliyor ve Pantera Capital ve Foundation Capital gibi en iyi yatırımcıların yanı sıra Steve Chen gibi kişilerden de destek aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ