Bu yazımızda sizlere Ost Coin (OST) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve OST Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ost Coin (OST) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi OST Coin

Bu yazımızda sizlere Ost Coin (OST) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve OST Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ost Coin (OST) Nedir?

Ost, geliştiricilerin mikro işlemlerden yararlanmak için ana akım uygulamalarda Ethereum cüzdanlarını kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca projelerin, Ethereum tabanlı tokenleri uygulamalarına uygulama içi para birimleri olarak entegre etmesine olanak tanır.

OpenST Protokolü, işletmeleri tokenleştirmek için bir çerçevedir. OST KIT, blok zincir ekonomilerini yönetmek için eksiksiz bir geliştirici araçları, API'ler ve SDK'lar paketidir.

Ost'un Sunucu SDK'ları, geliştiricilerin belirteç ayrıntılarını almasına, kullanıcıları kaydetmesine ve belirteçleri kullanıcılara dağıtmasına olanak tanır. Cüzdan SDK'ları, geliştiricilere, son kullanıcıların saklama dışı cüzdanlarda token tutmasına ve tokne gönderip almasına izin verme seçeneği sunar.

OST tokeni, Ost platformunun sağladığı hizmetlerin kilidini açmak için kullanılan bir ERC-20 tokendir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ