Panther Protocol ve SurpaOracles, zincirler arası ve özel merkezi olmayan finans çözümlerini sunmak için güçlerini birleştiriyor.

 Panther Protocol ve SurpaOracles, zincirler arası ve özel merkezi olmayan finans çözümlerini sunmak için güçlerini birleştiriyor. Her iki taraf da DeFi endüstrisini ilerletecek ve küresel bir kitleye hitap etmek için çok ihtiyaç duyulan altyapıyı sunacak. Ayrıca ortaklık, bu gelişen endüstride daha fazla rekabeti ve yeniliği körüklemek için hem kullanıcıları hem de geliştiricileri güçlendirecek.

 

Panther Protokolü, zincirler arası işlevselliğe sahip özel bir DeFi ekosistemi oluşturmak için SupraOracles ile ortaktır. SupraOracles'ın seçimi basittir. Onların teknolojisi, geliştiricilere gerçek zamanlı veri uygulamalarını oluşturmaları, dağıtmaları ve yönetmeleri için yeni bir Oracle araç seti sunar. Ayrıca, teknoloji yığını mükemmel performans, çeviklik ve sağlamlık sunar.

Ayrıca, Panter Protokolü ve Supraoracles'ın vizyonu, zincirler arası operasyonları keşfederek hizalanır. Birlikte çalışabilirlik ve gizlilik, merkezi olmayan finans dünyasında el ele gidebilir. Kullanıcılar ve geliştiriciler, her iki dünyanın en iyilerini birleştirerek yeni bir DeFi paradigmasına girecekler.

Panther Kurucu Ortağı ve CEO'su Oliver Gale Şunları Söylüyor

“SupraOracles ortaklığı, düşük gecikme süreli, esnek ve zincirler arası Oracle hizmetlerine duyulan ihtiyaca dayalıdır. DeFi, yüksek değerli perakende kullanıcı ve kurumsal kullanım örneklerine dönüştükçe, gizlilik, hız, güvenlik ve uyumluluk, başarılı ekiplerin anahtar kelimeleri olacak.”

Ortaklık sayesinde SupraOracles, Panther'in ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış veri hizmeti beslemeleri üretecek. SupraOracles, sıfır bilgi doğrulamaları için makinede çok önemli bir dişli olan Pantherś Prover-Verifier mekanizmasını desteklemek için gereken veri türleri için güven sağlayıcısı olur. Multi-Helix Ledger (MHL), hız, özgünlük veya güvenlikten ödün vermeden zincirler arasında değer taşımak ve değere erişmek için son derece verimlidir.

Panther ayrıca, zincirler arası hizalama ve veri tutarlılığı için InterChain DEX'te Supra'nın zincirler arası Oracle yeteneklerini kullanmayı taahhüt edecek. Bu kahinler, fiyat akışları, karmaşık finansal bilgiler ve benzeri dahil olmak üzere çeşitli önemli veriler sağlayabilir.

SupraOracles Kurucu Ortağı ve CEO'su Joshua D. Tobkin Şunları Söyledi:

“Panter Protokolü'nün benzersiz değer önerisi, kullanıcı gizliliğini korumak isteyen ve yasal gerekliliklere uymaya devam eden eski finansal kurumlara hitap etme yeteneğidir. SupraOracles, DeFi ile geleneksel finans kurumları arasındaki boşluğu kapatmak için de inşa edilmiştir. Dolayısıyla projelerimiz sadece teknik açıdan uyumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda TradFi'yi DeFi'ye dahil etmenin önemi konusunda da hemfikir.”

Panter Protokolü Hakkında

Panther, finansal kurumlara dijital varlık piyasalarına uyumlu bir şekilde katılmaları için net bir yol sağlarken Web3 ve DeFi'deki gizliliği geri yüklemek için blok zincirleri birbirine bağlayan uçtan uca bir gizlilik protokolüdür.

Panther, DeFi kullanıcılarına kripto-ekonomik teşviklerden ve zkSNARKs teknolojisinden yararlanan, tamamen teminatlandırılmış gizliliği artıran dijital varlıklar sağlar. Kullanıcılar, dijital varlıkları herhangi bir blok zincirinden Panther kasalarına yatırarak sıfır bilgili zAsset'leri basabilir. zVarlıklar, bir gizlilik ilk zincirler arası DEX ve özel bir metastrat aracılığıyla blok zincirler arasında akar. Panther, zAssets'in, işlemlerini ve stratejilerini her zaman olması gerektiği gibi, yani özel olmasını isteyen kullanıcılar için sürekli genişleyen bir varlık sınıfı olacağını öngörüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ