Bir Türkiye girişimi ve startup'ı olan Paratica son günlerin parlayan yıldızı olan Chiliz ile işbirliğini açıkladı.

Paratica Son Günlerin Parlayan Yıldızı Chiliz İle İşbirliğini Açıkladı

Bir Türkiye girişimi ve startup'ı olan Paratica son günlerin parlayan yıldızı olan Chiliz ile işbirliğini açıkladı.

Paratica’nın Medium sayfasından yapılan açıklamada iu ifadelere yer veriliyor:

Paratica olarak bugün, Chiliz.net entegrasyonu ve Chiliz ile stratejik iş birliğini açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

2019 un ikinci yarısından itibaren kripto varlıklar dünyasında ses getiren işlere imza atan Chiliz ekibi, dünyanın önde gelen spor kulüplerinden AS Roma, Atletico Madrid, Barcelona, CA Independiente, Galatasaray, Juventus, Paris Saint German, Westham United ve espor kulübü OG ile yaptığı anlaşmalarla taraftarların kulüplerde daha fazla söz sahibi olmasını sağlayan “Taraftar Tokenlarını” hayata geçirdi. Ek olarak, önde gelen spor ve eğlence pazarlama ajansı Lagardère Sports gibi spor eğlence dünyasının farklı kulvarlarında yer alan kuruluşlarla da stratejik ortaklıklar yaparak spor ve eğlence dünyasında yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Paratica olarak kripto varlık piyasaları için sunduğumuz algoritmik trade hizmetlerimize Binance ve Huobi ile birlikte Chiliz.net entegrasyonu ile devam edecek olmak bizleri çok heyecanlandırıyor. Gelecekte taraftar token hacimlerinin çok fazla artacağı öngörüsüyle Paratica ekibi olarak bu sürece başından itibaren katkı veriyor olmak bizler için ayrı bir mutluluk ve gurur kaynağı.

Paratica’nın Chiliz.net üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcılara sağlayacağı faydaları kısaca özetlemek gerekirse kullanıcılar, kendilerine veya başka bir kullanıcıya ait stratejileri ile sosyal hayattan uzaklaşmadan eğlenceli bir şekilde ve 24 saat autotrade imkânı ile taraftar tokenlarının alım satımlarını gerçekleştirebilecekler. 24.02.2020 Pazartesi gününden itibaren tüm Paratica kullanıcıları www.paratica.com ’da oluşturacağı stratejileri ile Spor & Eğlence dünyasının ilk kripto varlık borsası olan Chiliz.net te işleme açık olan USDT ve BTC paritelerinde ücretsiz algoritmik işlemelere başlayabilecekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ