Bu yazımızda Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir sorusunun cevabını verip projeyi inceleyeceğiz.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Bu yazımızda Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir sorusunun cevabını verip projeyi inceleyeceğiz.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Paris Saint-Germain Futbol Kulübü ("Paris Saint-Germain") taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde belirtilmiş bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran katılımı ve ödül platformudur.

PSG, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirindeki bir yardımcı program tokenı olup esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: PSG sahipleri, Paris Saint-Germain tarafından yayınlanan çeşitli sözleşmeyi bağlayıcı "hayran kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: PSG sahipleri, Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.

Stake etme: Gelecekte PSG, Non-Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

PSG'nin toplam 20.000.000 token arzı var, bunun 1.288.396'sı başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi aracılığıyla kulüp taraftarlarına dağıtıldı. Kalan tokenlar Paris Saint-Germain tarafından tutuluyor ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalarda satın alınarak elde edilebilir.

Paris Saint-Germain Taraftar Token (PSG) Nedir?

Paris Saint-Germain Taraftar Token (PSG), Paris Saint-Germain taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır. Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür.

PSG token sahipleri, Paris Saint-Germain tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. Paris Saint-Germain sözleşme sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Katılımcı sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlerde oylama, yarışmalarda ve testlerde rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme vb.) Ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir: :

Maç günü biletleri.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Kulübe özel NFT'ler.

Gelecekteki PSG tokenı yardımcı programı şunları içerir:

VIP ürün ve hizmetlerini kullanmak için PSG harcamak.

PSG erişimini ortak uygulamalara / sitelere entegre etme.

NFT ödülleri için PSG'yi stake etmek.

Pure Collectibles (nadir estetik varlıklar).

Oyunlaştırılmış Yardımcı Program (blockchain tabanlı oyunlar için NFT'ler).

Gerçek Dünya Hizmet Programı (mülkiyeti, gerçek dünya mal sahipliği anlamına gelen NFT'ler, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri vb.).

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ