Bu yazımızda sizlere PAX Gold (PAXG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PAXG Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

PAX Gold (PAXG) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi PAXG Coin

Bu yazımızda sizlere PAX Gold (PAXG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PAXG Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

PAX Gold (PAXG) Nedir?

Kripto para birimi PAX Gold (PAXG), Paxos tarafından verilen dijital bir varlıktır. Her PAXG tokeni, Brink'in kasalarında saklanan 400 ons London Good Delivery altın külçesinin bir ince ons'u (t oz) ile desteklenir. PAXG'ye sahip olan kullanıcılar, Paxos Trust Company tarafından gözaltında tutulan temel fiziksel altına da sahip olacaktır.

Bir kullanıcı, kripto para birimi PAXG tokenlerini Paxos ile kullanmayı ve tokenlerinin USD cinsinden temsil ettiği karşılık gelen değeri almayı seçebilir. Bir kullanıcı 430'dan fazla PAXG tokenine sahipse, tokenlerini fiziksel altın külçeleri karşılığında kullanma seçeneğine sahiptir.

Paxos, PAXG tokeninin hem oluşturulması hem de kullanılması için ücret alır. Paxos platformunda satın alınabilecek minimum miktar 0,01 PAXG'dir.

PAX Gold (PAXG) Onaylı mı?

PAXG'nin ihracı New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) tarafından onaylanmıştır. Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokeni olarak inşa edilen PAXG, 7/24 dünyanın herhangi bir yerinde kolayca taşınabilir veya takas edilebilir. Düşük yatırım minimumları ile artık herkes LBMA tarafından akredite edilmiş London Good Delivery altın külçesinin bir kısmına sahip olabilir.

Paxos, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından düzenlenen bir tröst şirketi ve koruyucusudur. PAXG ayrıca DFS tarafından onaylanır ve düzenlenir ve dünyanın en güvenli, önde gelen kasalarında tutulan tahsis edilmiş altın ile tam olarak desteklenir. Ulusal düzeyde bir denetçi, her ay PAXG tokenlerinin ve temel altının eşleşen arzını onaylayacaktır.

PAX Gold, LBMA onaylı İyi Teslimat külçe altın külçeleri için kullanabileceğiniz tek altın tokendir. Ek kolaylık sağlamak için, fiziksel altın perakendecilerinden oluşan bir ağ aracılığıyla daha küçük miktarlar kullanılabilir. Kurumsal müşteriler ayrıca tahsis edilmemiş Loco London Gold'u da kullanabilir. Paxos müşterileri her zaman geçerli altın piyasası fiyatları üzerinden USD karşılığında para kullanabilir.

Paxos platformu aracılığıyla PAXG'yi fiat, fiziksel veya ayrılmamış altın için kolayca dönüştürün veya kullanın. Popüler kripto borsalarındaki diğer dijital varlıklara karşı PAXG ticareti yapın. ERC-20 tokenlerinin desteklendiği her yerde PAXG kullanın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ