PayCent tam bir finansal ekosisteme mi dönüşüyor?

Kripto para birimleri, 2009 yılında Bitcoin'in ortaya çıkmasından bu yana bu yana yaklaşık on yıldır moda oldu, ancak şimdiye kadar bu derece hayatımıza girmediler. Bu para birimlerinin ticareti ve tartışmaları üzerinde yoğunlaşmaya devam ederken herhangi bir dükkana girip bunlarla bir sabun almak için kullanabileceğiniz zamandan hala uzaktayız . Bu senaryoyu değiştirmek için ne gerekmektedir? Çok para birimli bir finansal platform olan PayCent, kriptokrasi kullanıcıları ile dijital para arasındaki boşluğu kapatmaya çalışıyor. PayCent, cüzdan içindeki bu para birimlerini, günlük para birimleri kullanan mikroloanlar ve mPOS hizmetleri gibi sayısız finansal hizmetle, günlük kullanıma getiren ve insanların çok fazla finansal özgürlüğü yaşamasına izin veren kolay bir şekilde birleştirir.

Bir ICO, aşamalı olarak PayCent Platformu'nu finanse edecek

PayCent, 2 Kasım 2017'de başlayan bir ilk madeni paranın (ICO) sahibi olma aşamasındadır. Bu token satışı, aşamalı olarak gerçekleştirilen ilk ICO olmasına göre benzersizdir. PayCent ICO, 4 aşamalı olmak üzere 8 aşamada gerçekleştirilecek. Her aşamada, 30 milyon PayCent (PYN) jetonunun sabit bir sınırı bulunmaktadır. PayCent ICO, PayCent topluluğunun tavsiyeleri ve danışmanları nedeniyle aşamalı olarak gerçekleştiriliyor. Proje ileride ilerledikçe, ico sahipleri eksiksiz bir şeffaflığa sahip olabilir ve bilinçli bir karar verebilirler.

Belirteç satışında ve ICO'nun ilk safhalarında bulunan erken token tutanlar, ödül olarak bonus jetonlarını alacaktır. Devam eden ve 30 Kasım 2017'de sona erecek ve ico sahipleri % 18 ekstra belirteç toplayabilirler. PayCent, Ethereum, Bitcoin, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerini PYN ico satışı için kabul ediyor. Her ETH, 600 PYN'ye eşittir. ICO zaten toplam sermayenin % 22'sine ulaştı.

PayCent platformu kendi başına bir ekosistemdir

PayCent cüzdan, kripto para birimleri arasında dönüştürme yapabilmesi açısından eşsizdir. Başka faydalar da eklenmiştir. PayCent, kullanıcıların cüzdan ile birlikte kablo TV'nin yanı sıra su ve elektrik gibi kamu hizmetleri için ödeme yapmasına izin veren bir mPOS hizmeti sunuyor. Kullanıcılar ayrıca, PayCent'i kullanarak uluslararası mallar ve hizmetler için ödeme yapabilecekler. Bu, hayatımızda dijital para birimlerinin daha fazla kullanılmasını sağlayacaktır.

Ayrıca, 10 Nisan 2018'den itibaren Asya Pasifik, BDT, AB ve İngiltere'de bankamatik kartları başlatmaya yönelik planlar bulunmaktadır. 500'den fazla ETH ve 100 ETH'lik erken yatırım yapan para sahipleri PayCent Solitaire ve Sapphire kartlarını ücretsiz olarak alacaktır.

Sağlam bir ekip, güçlü bir platform oluşturur

PayCent ekibi ve danışmanları, kanıtlanmış geçmiş kayıtları ile farklı geçmişlerden gelir. PayCent ekibi, kendisinin bir Bitcoin meraklısı olan Başkan ve Kurucularından Sumedha Goel tarafından yönetiliyor. Sumedha, Ortadoğu'daki Asya Yatırımları Grubunda 9 yıldan beri kurucularından ve CEO'larından. Başkan Yardımcısı ve Kurucu Ortaklar Svetlana Umarova, Asya Yatırımları Grubu Orta Doğu'nun kurucusu ve başkanı ve bir milyar dolarlık bir projeye dönüşmesine yardımcı oldu. PayCent'ın CEO'su olan Brian Tan, stratejik ortaklıklar ve şirket geliştirme konusunda tecrübelidir ve ödemeler endüstrisi ile çalışma tecrübesine sahiptir. Nitin Gupta , COO'dur ve 9 yıldan fazla tecrübeye sahip fintech ve ödemeler uzmanıdır. CIO Arthur Munsayac , IT rollerinde yaklaşık 20 yıllık tecrübeye ve AIG Ortadoğu'nun CIO'su olarak 7 yıllık tecrübeye sahiptir. PayCent'in danışmanları arasında BitBlock Ventures'ın kurucusu Peter Bergstrom , Blue Line Shipping Group'un CFO'su Suraj GV, Dubai, Aaron Lam , Kurumsal Finansman Direktörü Aaron ve diğer seçkin kişiler bulunmaktadır .

Finans sektörüne değer katmak

Paycent bir finansal ekosistem geliştirdi, ancak düzenleyici rotayı almayı ve gerekli onayları almayı da ihmal etmedi. BAE ve Filipinler onlara düzenleyici lisansları verdi ve Singapur ve Hong Kong, 'prensipte' platformu onayladı. Sunulan ürün yani cüzdan zaten çalışmakta ve Apple ve Google mağazalarında indirilebildiğinden ve proje ana akım ticari kuruluşlarla zaten ilişkiler kurduğundan, PayCent'in zaman içinde, kripto içinde çok önemli bir oyuncu haline gelebilmesi mümkündür.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ