Bugün sizlere Payoneer isimli sistemi tanıtacağız. Çevrimiçi ürün mü satıyorsunuz? Serbest veya BT hizmetlerinizi dünyaya mı pazarlıyorsunuz?

Payoneer: İş Ödemeleriniz Emin Ellerde

Bugün sizlere Payoneer isimli sistemi tanıtacağız. Çevrimiçi ürün mü satıyorsunuz? Serbest veya BT hizmetlerinizi dünyaya mı pazarlıyorsunuz? Nasıl ödeme alırsanız alın, fonlarınızı kullanmanın birden fazla yolu ve küresel büyümenizi desteklemek için ekstra özellikler ve hizmetlerle bunu sorunsuz bir deneyim haline getireceğiz.

*Payoneer'in özelliklerinin ve hizmetlerinin kullanılabilirliği, Payoneer'in zaman zaman güncellenen mevzuata uygunluğun yanı sıra dolandırıcılık ve risk önleme sağlamak için yürürlükte olan politika ve prosedürleri uyarınca müşterinin uygunluğuna tabidir. Tüm hizmetler tüm bölgelerde mevcut olmayabilir.

Payoneer ile nasıl ödeme alırsınız?

Yerel alıcı hesapları edinin

Amazon, diğer şirketler veya bir müşteri tarafından ödeme almak için banka hesabı bilgilerine mi ihtiyacınız var? Yerel alıcı hesapları Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya'da çeşitli para birimlerinde banka hesabı bilgileri sağlar.

Yerel alıcı hesaplarınızı pazar yerlerine bağlayın ve geleneksel uluslararası banka transferlerinden daha düşük ücretler ve döviz kurları ile yerel banka transferi yoluyla paranızı alın. Yerel alıcı hesap bilgilerinizi müşterilerinizle paylaşın, böylece size tercih ettikleri para biriminde ödeme yapabilirler.

Yerel alıcı hesapları nasıl edinilir?

Yerel alıcı hesapları hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veya hemen ödeme almaya başlayın.

Pazar yeri ödemelerini alın

eBay ve Shopee gibi pazar yerlerinden veya Fiverr ve Upwork'ten elde ettiğiniz kazançları doğrudan Payoneer hesabınıza alın. Payoneer, dünya çapında 100'den fazla pazar yerinde bir ödeme yöntemidir.

Entegre pazar yerleri tarafından ödeme alma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Müşterilerden ödeme talep edin

150'den fazla ülkedeki uluslararası müşterilerinizi, birden fazla ödeme yöntemi ve daha fazla gönül rahatlığı için ödeme taleplerinizi takip etme yeteneği ile faturalandırın.

Neredeyse herkesten, her yerden ticari ödeme talep edin.

Müşterileriniz kredi kartı, ACH banka ödemesi (yalnızca ABD), yerel banka havalesi veya doğrudan banka ödemesi (yalnızca Birleşik Krallık) yoluyla ödeme yapabilir.

Müşterilerinize ödeme hatırlatıcıları gönderme seçeneği ile zamanında ödeme almak çok kolay.

Ödeme nasıl talep edilir?

Ödeme talepleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veyaşimdi bir ödeme talep edin.

SWIFT (banka havalesi) transferleri alın

Desteklenmeyen bölgelerdeki veya para birimlerindeki pazar yerleri ve müşteriler için, USD cinsinden ödeme almak ve tüm ticari ödemelerinizi Payoneer hesabınızda tutmak için SWIFT (banka havalesi) alma hesabımızı kullanın.

SWIFT ödemelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veya ödeme almaya başlayın.

Fonları nasıl kullanıyorsunuz?

Bankaya para çekme

Yerel banka hesabınızı ekleyerek 150'den fazla ülkede rekabetçi döviz kurları ile paranızı çekin. Uluslararası kazançlarınıza yerel olarak erişmek sadece birkaç tık uzağınızda.

Bankaya nasıl çekilir?

Bankanıza para çekme işlemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veya banka hesabınızı şimdi ekleyin.

Yüklenicilerinize ve tedarikçilerinize ödeme yapın

Uluslararası yüklenicilere, tedarikçilere ve çalışanlara hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapın. Eğer onlar da Payoneer kullanıcısıysa, Payoneer bakiyelerini ÜCRETSİZ ödeyin.

Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, yüklenicilerinize ve tedarikçilerinize birkaç tıklama ile ödeme yapın

İndirilebilir CSV şablonlarını kullanarak toplu ödeme ile tek seferde 200'e kadar alıcının banka hesabınaödeme yapın

Payoneer hesabınızda birkaç tıklama ile Amazon reklamları için ödeme yapın

Payoneer bakiyenizden nasıl ödeme yapabilirsiniz?

Payoneer bakiyenizden ödeme yapma hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veya şimdi bir ödeme yapın.

Payoneer Kartı Kullanın

Mastercard®'ın kabul edildiği her yerde iş harcamalarınız için ödeme yapın ve ücretlerden tasarruf edin*. Yüksek harcama limitlerinin keyfini çıkarın ve harcamalarınızı kolaylaştırmak için birden fazla işletme kartı sipariş edin. Hepsi sınırsız büyümeniz için.

USD, EUR, GBP ve CAD'de ücretsiz* satın alımlarla tasarruf edin

Aylık maksimum limit olmadan 200.000 USD'ye kadar günlük limitlerin keyfini çıkarın

Fiziksel veya sanal bir Payoneer kartı kullanın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ödeme yapın

Ek ücret ödemeden mali durumunuzu daha iyi kontrol etmek için birden fazla kart sipariş edin

Ödeme şeklinizi nasıl basitleştirirsiniz?

Payoneer kartı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSSsayfamızı ziyaret edin veya şimdi bir Payoneer kartı sipariş edin.

"* Payoneer, dünya genelinde First Century Bank, N.A. tarafından verilen Payoneer Kurumsal Satın Alma Mastercard® kullanılarak USD cinsinden yapılan satın alımlar için ve EEA bölgesinde aynı para birimindeki Business Premium Debit Mastercard® kullanılarak EUR, USD, GBP ve CAD cinsinden yapılan satın alımlar için işlem başına ücret uygulamayacaktır.

** Payoneer kartları, Payoneer'in müşteri onay politikaları ve prosedürleri uyarınca, sipariş verdiğiniz andaki uygunluğunuza bağlı olarak kullanılabilir. Tüm ürünler/hizmetler tüm bölgelerde aynı şekilde mevcut olmayabilir."

Avrupa KDV'nizi ödeyin

KDV yükümlülüklerinizi doğrudan Payoneer bakiyenizden ÜCRETSİZ olarak ödeyerek maliyetli para birimi dönüştürme işlemlerinden tasarruf edin. Bankadan para çekme ve havale işlemlerini atlayın ve doğru KDV yetkililerine ödeme yapma stresini bize bırakın.

Avrupa KDV'si nasıl ödenir?

KDV ödeme hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS sayfamızı ziyaret edin veya KDV'nizi şimdi ödeyin.

Ek hesap özellikleri

Para birimlerinizi yönetin

Para birimi bakiyeleriniz arasında dakikalar içinde para transferi yaparak ödeme yapmak ve Avrupa KDV'nizi ödemek için ihtiyacınız olan para birimine her zaman sahip olun. Hangi para biriminde ödeme alırsanız alın, tedarikçilerinize tercih ettikleri para biriminde ödeme yapmanın en kolay yoludur.

Para birimleri nasıl yönetilir?


İşletme sermayesi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Sermaye Avansı çözümümüzle nakit akışınızı artırın. Envanter satın almak, pazarlama çalışmalarınızı genişletmek, yeni personel işe almak veya işinizi büyütmek için başka herhangi bir faaliyet arıyorsanız, işletme sermayesi çözümümüz sizi kapsar.

İş faaliyetlerinize göre önceden onaylanmış teklifler

İş vizyonunuzu finanse etmek için anında 750.000 USD'ye kadar para kazanın

Sermaye Avansının gelecekteki ödemelerin sabit bir yüzdesi ile kapatılması

Tek bir sabit ücret, böylece asla şaşırmazsınız

Raporları ve beyanları alın

İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri yalnızca birkaç tıklamayla oluşturun ve indirin:

Aylık ekstreler

Hesap bilgilerini alma onayı

Amazon için hesap özetleri

İyi durum mektupları

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ